5KSMSSA - 859711577200

Guarantee_2Y

5KSMFGA ile birlikte kullanılmalıdır

5KSMFGA dahil değildir

Bulaşık makinesinde yıkanabilir

Lezzetli ev yapımı sosisler hazırlayın

KitchenAid sosis doldurma aparatını kullanmak, düşündüğünüzden daha kolaydır. Farklı lezzetlerin keyfini çıkarın!

Gıda öğütücüyle uyumludur

Özellikle gıda öğütücüye uyacak şekilde tasarlanmış olan sosis doldurma aparatı, besleyici sosisler hazırlamanızı sağlar.

Tutarlı sonuçlar elde edin

Sosis doldurma aparatımız, en etkileyici sonuçlar için tam ihtiyacınız olan araçtır. Son derece lezzetli mükemmel sosislerle arkadaşlarınızı ve ailenizi şaşırtın.

Küçük veya büyük seçiminizi yapın

2 boyut arasından seçiminizi yapın. Daha küçük sosisler için 9,5 mm veya Bratwurst gibi sosisler için 19 mm boyutunu seçebilirsiniz.

Çeşitlilik, hayatın tadı tuzudur

KitchenAid gıda öğütücünüzde et, balık, sert peynir ve sebzeleri kıyabilir, öğütebilir ve rendeleyebilirsiniz. Sosis doldurma aksesuarı ise her tür sosisi dilediğiniz şekilde hazırlayabilmenizi sağlar. Kırmızı soğan mı? Tavuk mu? Sarımsak mı? Kuzu eti mi? Karabiber mi?
Karar sizde.Lezzetli ve sağlıklı

Malzemeler sizin kontrolünüzdedir, böylece katkı maddesi kullanmadığınızdan emin olabilirsiniz. Dilediğiniz et, baharat ve yeşillikleri seçin. Mükemmel lezzete ulaşın.Kutuda neler var?

  • 9,5 mm doldurma borusu
  • 19 mm doldurma borusu
Prev
Next

SOSIS DOLDURMA AKSESUARI 5KSMSSA

Özgün ve lezzetli sosisler hazırlamak için KitchenAid sosis doldurma aksesuarınızı KitchenAid gıda öğütücünüz (ayrı satılır) ile birlikte kullanabilirsiniz. Aklınıza gelebilecek her türlü ot, baharat ve çeşni ile hazırlayabileceğiniz ekstra özel ve besin değeri yüksek sosislerle ailenizi ya da misafirlerinizi şaşırtın. Bu isteğe bağlı KitchenAid aparatı, KitchenAid stand mikserinizle çalışır. Malzemelerinizi KitchenAid gıda öğütücü aparatımız (ayrı satılır) ile hazırlayın ve sosis doldurma aksesuarını kullanarak hafif kahvaltılardan büyük İtalyan sosislerine kadar her şeyi kolayca hazırlayın. Daha fazla bilgi... İstediğiniz sonuçları elde edebilmeniz için ürün, 2 boru seçeneği (9,5 mm'lik küçük boyut ve 19 mm'lik büyük boyut) ile birlikte gelir. KitchenAid sosis doldurma aksesuarı ile bir şefin elinden çıkmış gibi ev yapımı sosisler hazırlayabilirsiniz. Daha kolay temizleyebilmeniz için bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. İlk olarak hangi tarifi deneyeceksiniz?. Kapat

Aparatlar

Belgeler

Kullanım kılavuzlarını buradan indirin veya KitchenAid’ten en iyi desteği almak için ürününüzü kaydedin

Kılavuzlar ve literatür

Sağlık & Güvenlik, Kullanım ve Montaj Kılavuzu

İndir

Garanti

Tüm KitchenAid Mutfak gereçleri, müşterileri üretim hatalarına karşı koruyan bir garanti ile sunulmaktadır.

Bazı ürünlerde, KitchenAid özel koşullar uygulayabilir.Buradan indireceğiniz pdf belgesi ile yasal ve akdi garantinin genel koşullarını inceleyebilirsiniz.

GARANTİYİ İNDİRME

Stand mikseriniz için daha fazla aparata mı ihtiyacınız var?

APARATLARIMIZI KEŞFEDİN

Gurme lezzetler için ilham almak mı istiyorsunuz?

TÜM TARİFLERE GÖZ ATIN

İstek Listem

İstek listenizi kaydetmek için oturum açmış olmalısınız.

Hesabınızı girin

Lütfen başka bir ürün seçin

Karşılaştır

Ürünleri karşılaştır

En fazla 3 ürün satın alabilirsiniz. Lütfen başka bir ürün eklemeden önce ürünlerden birini çıkarın.