5KSMFGA - 859711577170

Guarantee_2Y

Farklı birçok malzemeyi hızlıca kıyabilir, rendeleyebilir ve öğütebilirsiniz

İnce öğütme levhası (4,5 mm) + Kalın öğütme levhası (6 mm)

Bulaşık makinesinde yıkanabilir

İstediğiniz gibi öğütün ve hazırlayın

En sevdiğiniz yiyecek nedir? Yiyecek öğütücü stand mikser aksesuarımızla en sevdiğiniz yiyeceği hazırlayın. Pub tarzı burgerlerden falafellere kadar ne isterseniz hazırlayabilirsiniz.

Fikirlerinizi çeşitlendirin

İstediğiniz yiyecekleri bir araya getirerek hızlı bir şekilde kıyın, rendeleyin ve öğütün. Yeşillik, baharat veya sebzeleri karıştırın ve yemeğin tadını çıkarın!

Malzemelerinizi kontrol edin

Şef sizsiniz. Evinizde yaptığınız köftenin veya sosun içindeki malzemelere kendiniz karar verin.

Önce güvenlik

Ürünle birlikte verilen yiyecek iticiyi kullanarak yiyecekleri bıçağa ve öğütme plakasına doğru yönlendirin. Bu kadar basit.

Kaliteli bir öğütme elde edin

Bu stand mikser aparatıyla tam istediğiniz dokuyu elde edersiniz. Düzgün sonuçlar için kalın (6 mm) veya ince (4,5 mm) paslanmaz çelik plakalar arasından seçiminizi yapın.Sebze, peynir, ekmek

Eğlenceli denemeler yapın. Gıda öğütücü, yemeklerin yanı sıra sert peynirler, sebzeler, kabuklu yemişler ve daha fazlasını parçalamak için idealdir. Bir tarif bulun ve kendi dokunuşunuzu katın!Taze et ve balık

Kısa sürede ustalaşacaksınız. Genellikle kıyma makinesi olarak kullanılan bu KitchenAid cihazı, yemek hazırlamak için ideal bir araçtır. En iyi sonuçlar için etler çok soğuk (hatta kısmen donmuş) olmalıdır.Kutuda neler var?Kutuda neler var?

Geliştirilmiş gıda öğütücü aparatı tasarımı

Çiğ etten sebzelere kadar her şeyi mükemmel bir şekilde öğütmek için.

İnce (4,5 mm) öğütme plakası

Ezmeler için pişmiş etler, sert peynirler (ör. parmesan) ve ekmek kırıntıları öğütmek amacıyla ince öğütme plakasını kullanın.

Kalın (6 mm) öğütme plakası

Hamburgerler ve kıymalı acı fasulye için çiğ etleri, salsa ve soslar içinse sebzeleri öğütmek amacıyla kalın öğütme plakasını kullanın.

Paslanmaz çelik bıçak

Yumuşak ve sert malzemelerde kullanıma uygundur.

Yiyecek itici

Her tür yiyeceği besleme borusunun içine ve bıçak ve plakalara doğru kolayca itmek için yiyecek iticiyi kullanın. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Prev
Next

GIDA ÖĞÜTÜCÜ APARATI 5KSMFGA

Tüm stand mikserlerimizle kullanabileceğiniz popüler KitchenAid gıda öğütücü aparatı artık çok daha sağlam ve kolay kullanımlı. Bu aparat ile farklı birçok malzemeyi hızlıca kıyabilir, rendeleyebilir ve öğütebilirsiniz. KitchenAid gıda öğütücü ile evinizde köfte, falafel, salsa sosu ve burger gibi besleyici ve lezzetli yemekler hazırlayın. Tüm malzemelerinizi öğütmek ve kıymak için kalın (6 mm) veya ince (4,5 mm) paslanmaz çelik öğütme plakalarını kullanabilirsiniz. Daha fazla bilgi... Et kıyma makinesi olarak kullanabilmenizin yanı sıra kuru ekmekleri, sebzeleri, meyveleri, yemişleri veya peynirleri ufalamak veya rendelemek için de idealdir. KitchenAid öğütücü ile birlikte verilen çıkarılabilir tepsi ve kullanışlı yiyecek itici sayesinde malzemeleri öğütme plakalarına güvenli şekilde itebilirsiniz. Aparat, kolayca temizleyebilmeniz için bulaşık makinesinde yıkanabilir. Sosis, sos veya reçel yapmak için bu gıda öğütücüyü KitchenAid meyve ve sebze süzgeci veya sosis doldurma aksesuarlarımızla birlikte kullanarak yaratıcılığınızı konuşturmaya ne dersiniz?. Kapat

Aparatlar

Belgeler

Kullanım kılavuzlarını buradan indirin veya KitchenAid’ten en iyi desteği almak için ürününüzü kaydedin

Kılavuzlar ve literatür

Sağlık & Güvenlik, Kullanım ve Montaj Kılavuzu

İndir

Garanti

Tüm KitchenAid Mutfak gereçleri, müşterileri üretim hatalarına karşı koruyan bir garanti ile sunulmaktadır.

Bazı ürünlerde, KitchenAid özel koşullar uygulayabilir.Buradan indireceğiniz pdf belgesi ile yasal ve akdi garantinin genel koşullarını inceleyebilirsiniz.

GARANTİYİ İNDİRME

Stand mikseriniz için daha fazla aparata mı ihtiyacınız var?

APARATLARIMIZI KEŞFEDİN

Gurme lezzetler için ilham almak mı istiyorsunuz?

TÜM TARİFLERE GÖZ ATIN

İstek Listem

İstek listenizi kaydetmek için oturum açmış olmalısınız.

Hesabınızı girin

Lütfen başka bir ürün seçin

Karşılaştır

Ürünleri karşılaştır

En fazla 3 ürün satın alabilirsiniz. Lütfen başka bir ürün eklemeden önce ürünlerden birini çıkarın.