5KSMFVSP - 859711577180

Guarantee_2Y

5KSMFGA ile birlikte kullanılmalıdır

5KSMFGA dahil değildir

Bulaşık makinesinde yıkanabilir

Mükemmel püreler yapın

KitchenAid meyve ve sebze süzgeciyle tüm yemek tarifleriniz için kusursuz sonuçlar elde edin.

Gıda öğütücüyle birlikte çalışır

Stand mikserinizdeki gıda öğütücü aparatıyla çalışmak üzere özel olarak tasarlanmış olan bu ürün, yoğun süzme işlemlerini bile kolayca halleder.

Lezzetli ev yemekleri

Lezzetli sıcak çorbalardan sıra dışı tatlılara kadar her şeyi sıfırdan yapabilirsiniz.

Reçeller, soslar, bebek mamaları

Tarifleriniz için püre haline getirilmiş, işlenmiş meyve ve sebzeye mi ihtiyacınız var? Süzgeç, profesyonel sonuçlar elde etmeyi kolaylaştırır.

Lezzetli ve pürüzsüz doku

KitchenAid stand mikseriniz sayesinde yumuşak meyveleri ve pişirilmiş sebzeleri en ince kıvama getirin. Kolay ve harika sonuçlar sayesinde bu işlemi rutininizin bir parçası haline gelebilirsiniz.Lezzetli reçel ve kompostolar

Dakikalar içinde inanılmaz reçeller, soslar ve kompostolar hazırlayın. Tatlılarınız için ahududu sosu, pastalarınız için elma püresi yapın. Bu stand mikser aparatıyla dilediğiniz meyveyi deneyebilirsiniz!Kutuda neler var?

  • Süzgeç tepsisi ve şeffaf sıçrama koruması
  • Süzgeç konisi
  • Büyük öğütücü spirali
Prev
Next

MEYVE VE SEBZE SÜZGECI AKSESUARI 5KSMFVSP

Lezzetli yiyecekler hazırlamak için KitchenAid sebze ve meyve süzgecimizi KitchenAid gıda öğütücümüz (ayrı satılır) ile birlikte kullanabilirsiniz. Kendi reçellerinizi, pürelerinizi, soslarınızı, kompostolarınızı veya bebek mamalarınızı hazırlamak için en sevdiğiniz malzemelerle denemeler yapın. KitchenAid stand mikseriniz ile çalışan aparat, meyve ve sebzeleri kolayca süzmek ve püre haline getirmek için motorundan güç alır. Meyve ve sebze süzgeci ilk olarak malzemeleri parçalamak için gıda öğütücüden yardım alır; ardından süzgeç konisi kabukları soyup sapları ayırarak mükemmel pürüzsüzlükte bir kıvam elde etmenizi sağlar. Daha fazla bilgi... Domates ve limon süzgeci olarak veya pek çok başka malzeme için kullanabilirsiniz. KitchenAid gıda öğütücünüzün (ayrı satılır) üzerine koniyi, süzgeç tepsisini ve sıçrama korumasını takarak yumuşak meyveleri ve pişmiş sebzeleri kolayca öğütebilirsiniz. Malzemeleri soymadan ve çekirdeklerini çıkarmadan hazneye koymanız yeterli. KitchenAid meyve ve sebze süzgeci gerisini halleder ve size de mükemmel kıvama sahip pürelerin tadını çıkarmak kalır. Daha kolay temizleyebilmeniz için bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. İlk olarak hangi tarifi deneyeceksiniz?. Kapat

Aparatlar

Belgeler

Kullanım kılavuzlarını buradan indirin veya KitchenAid’ten en iyi desteği almak için ürününüzü kaydedin

Kılavuzlar ve literatür

Sağlık & Güvenlik, Kullanım ve Montaj Kılavuzu

İndir

Garanti

Tüm KitchenAid Mutfak gereçleri, müşterileri üretim hatalarına karşı koruyan bir garanti ile sunulmaktadır.

Bazı ürünlerde, KitchenAid özel koşullar uygulayabilir.Buradan indireceğiniz pdf belgesi ile yasal ve akdi garantinin genel koşullarını inceleyebilirsiniz.

GARANTİYİ İNDİRME

Stand mikseriniz için daha fazla aparata mı ihtiyacınız var?

APARATLARIMIZI KEŞFEDİN

Gurme lezzetler için ilham almak mı istiyorsunuz?

TÜM TARİFLERE GÖZ ATIN

İstek Listem

İstek listenizi kaydetmek için oturum açmış olmalısınız.

Hesabınızı girin

Lütfen başka bir ürün seçin

Karşılaştır

Ürünleri karşılaştır

En fazla 3 ürün satın alabilirsiniz. Lütfen başka bir ürün eklemeden önce ürünlerden birini çıkarın.