K400 ARTISAN BLENDER MALZEME İTİCİSİ KSB4048TPR

KSB4048TPR - 859711590880

Guarantee_2Y

BPA içermeyen

Bulaşık makinesinde yıkanabilir

Yalnızca 5KSB4026 ile uyumludur & 5KSB1325

Büyük porsiyonlu ve yoğun karışımlar elde etmenizi sağlar

K400 Artisan blenderinizle kuru yemiş ezmesi ve humus gibi çok yoğun ve ağır karışımlar elde etmek için daha fazla yardıma ihtiyacınız olabilir.

Malzemelerinizi karıştırıp kontrol edin

BPA içermeyen malzeme iticiyi kolaylıkla K400 Artisan blenderinizin kapağından içeri yerleştirerek malzemelerinizi karıştırabilirsiniz. Büyük porsiyonlu ya da ev yapımı humus gibi çok yoğun karışımlar için faydalıdır.

Sürmelik karışımlar ve kuru yemiş ezmeleri

Büyük porsiyonlu ya da yoğun bir karışım hazırlarken karışımın kontrol edilmesi için malzeme itici faydalı olabilir. Büyük parçalı malzemeleri vortekse iterek hava boşluklarını ortadan kaldırır.

Bulaşık makinesinde yıkanabilir

K400 Artisan blenderin diğer aksesuarlarına benzer bir şekilde, bu malzeme itici de bulaşık makinesinde yıkanabilir. Kuru yemiş ezmeleri hazırlarken temizlik için endişelenmeden yaratıcılığınızı konuşturun!

Yoğun karışımlar artık çok kolay

Sert malzemeler, içerdikleri lif, protein ve besinlerle sağlığınız için genellikle çok faydalıdır.

Lezzetli çorbalar, soslar ve ezmeler hazırlarken bunları eklemekten korkmayın.

Tohumlar, yemişler, buz, sert meyveler ile koyu renkli ve yapraklı sebzeleri son derece pürüzsüz bir kıvama getirerek kolaylıkla tariflerinizde kullanabilirsiniz. İhtiyacınız olsan tek şey yalnızca birkaç dakikadır.Tatmin edici kuru yemiş ezmeleri

Ev yapımı kuru yemiş ezmeleri besleyicidir ve mükemmel lezzetiyle farklı tariflerde kullanılabilir.

Tercihiniz ister ceviz, ister kaju, ister yerfıstığı olsun; bunları sıcak yemeklerinize ya da tatlı atıştırmalıklarınıza farklı şekillerde ekleyebilirsiniz.

Brownie'lere, tavuklu noodle'lara, fıstık ezmeli enerji toplarına ya da patatesli ve etli körilere evde yaptığınız pürüzsüz kuru yemiş ezmelerinizi ekleyerek lezzetlerine lezzet katabilirsiniz. Afiyet olsun!Hayatınıza
uyum sağlayan
aksesuarlar

Farklı miktarlarda karışımlar oluşturmak, bunları saklamak ve çantanıza atmak için isteğe bağlı aksesuarlarla K400 Artisan blenderi kendiniz için ideal hale getirin.

AKSESUARLARA GÖZ ATIN ›

K400 ARTISAN BLENDER MALZEME İTİCİSİ KSB4048TPR

K400 Artisan blender için isteğe bağlı, BPA içermeyen malzeme itici, malzemeleri karıştırmanıza yardımcı olur ve üstün kontrol sağlar. Büyük veya çok yoğun karışımlar için uygundur. Blender mükemmel performans sunduğu için genellikle malzeme iticiyi kullanmanız gerekmez. Mükemmel tadı sunmak ve çorbalar, bebek maması, kuruyemiş ezmesi, ev yapımı humus ve püreler için sert malzemelerin üstesinden gelerek pürüzsüz sonuçlar sunmak üzere tasarlanmıştır. Yüksek hızlı karıştırma söz konusu olduğunda bıçak üzerinde bir hava boşluğu oluşabilir ve malzemelerin geçmesini engelleyebilir. Daha fazla bilgi... Malzeme itici, en iyi kıvamı elde etmek için hızlıca kontrolü elinize alıp, malzemeleri karıştırma vorteksine itebilmenizi sağlar. KitchenAid ürünleri, kullanımı keyifli ve temizliği ile bakımı olabildiğince kolay olacak şekilde üretilmiştir. Bu malzeme itici, kauçuktan ve BPA içermeyen plastikten üretilmiştir ve bulaşık makinesinde yıkanabilir. K400 blender için KitchenAid tarafından ayrı olarak satılan, isteğe bağlı başka aksesuarlar bulunur. Yaşam tarzınıza bağlı olarak, farklı miktarlarda karışımlar oluşturabilir ve saklayabilir, daha sonra dışarıda bunları yanınızda taşıyabilirsiniz. 500 ml'lik kişiye özel sürahi (çantanızda smoothie ve meyve suyu taşımak için idealdir), 200 ml'lik küçük porsiyon sürahileri ve 1 L'lik narenciye sıkacağı veya 1,6 L'lik oluklu cam sürahi arasından dilediğinizi seçin. Kapat

Blenderlar

Belgeler

Kullanım kılavuzlarını buradan indirin veya KitchenAid’ten en iyi desteği almak için ürününüzü kaydedin

Garanti

Tüm KitchenAid Mutfak gereçleri, müşterileri üretim hatalarına karşı koruyan bir garanti ile sunulmaktadır.

Bazı ürünlerde, KitchenAid özel koşullar uygulayabilir.Buradan indireceğiniz pdf belgesi ile yasal ve akdi garantinin genel koşullarını inceleyebilirsiniz.

GARANTİYİ İNDİRME

Gurme lezzetler için ilham almak mı istiyorsunuz?

TÜM TARİFLERE GÖZ ATIN

K400 Artisan Blender ile mükemmel lezzetlerin tadını çıkarın

KEŞFEDİN

İstek Listem

İstek listenizi kaydetmek için oturum açmış olmalısınız.

Hesabınızı girin

Lütfen başka bir ürün seçin

Karşılaştır

Ürünleri karşılaştır

En fazla 3 ürün satın alabilirsiniz. Lütfen başka bir ürün eklemeden önce ürünlerden birini çıkarın.