K400 ARTISAN BLENDER İÇİN 1,4 L CAM SÜRAHİ 5KSB2048JGA

5KSB2048JGA - 859711578750

Guarantee_2Y

Tek duvarlı sürahi 1,4 L' dir

Yalnızca 5KSB4026 ile uyumludur & 5KSB1325

Bulaşık makinesinde yıkanabilir

Asimetrik paslanmaz çelik bıçak

Daha büyük gruplar halinde ev yapımı karışımlar oluşturun

Besleyici ve lezzetli karışımlar için daha fazla alan sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sürahi, K400 Artisan blender için BPA içermeyen plastikten üretilmiştir.

Yaratıcılık için ekstra alan

1,6 L sürahi ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarın. İçteki dişler, içeriği bıçağa doğru yönlendirmek için kullanılır ve malzemeleri düzgün bir kıvama dönüştürmek için güçlü bir vorteks oluşturur.

Ölçme kabına sahiptir

Sıkıca kapanan kapak silikondan üretilmiştir ve bir ölçme kabı içerir. Bu özellik, 60 ml'ye kadar malzemeleri ölçmek ve blendere eklemek için kolaylık sunar.

Asimetrik bıçaklar

Asimetrik bıçaklar, malzemeleri güç merkezine doğru yönlendirmek için 4 farklı yönde karıştırır. 3 mm kalınlığındaki bilenmiş ve sertleştirilmiş paslanmaz çelikten yapılmıştır.

Tüm aileye yönelik karışımlar

K400 Artisan Blender, lezzetli ve farklı smoothie'ler yapmak için mükemmel olsa da daha büyük düşünebilirsiniz.

Blender; yemişler, tohum, yoğun meyveler, yapraklı yeşillikler, buz ve donmuş çilek gibi sert malzemelerle çalışmak üzere tasarlanmıştır.

Gün boyunca aileniz ve arkadaşlarınız için lezzetli pastalar, soslar, yemiş ezmeleri, sağlıklı çorba tarifleri ve ferahlatıcı soslar hazırlamak için kullanabilirsiniz.Büyük gruplar halinde malzemeler hazırlamak hayatı kolaylaştırır

Ev yapımı besleyici yiyecekler bir anda hazırlanmıyor. İş ve ailenin getirdiği sorumluluklarla uğraşırken bunu başarmak hiç de kolay değil.

Öyleyse mutfağınızda yaratıcı bir seansın keyfini çıkarıp K400 Artisan Blender ile büyük gruplar halinde çalışmaya ne dersiniz?

Lezzetli eserlerinizi daha sonra kullanmak üzere porsiyonlar halinde saklayabilirsiniz. Belki taze bir pesto, baharatlı bir fıstık sosu veya yoğun bir balkabağı çorbası yaparsınız. Yoğun bir günde, önceden daha fazla porsiyon hazırlayarak günü kurtarabilirsiniz.Hayatınıza
uyum sağlayan
aksesuarlar

Farklı miktarlarda karışımlar oluşturmak, bunları saklamak ve çantanıza atmak için isteğe bağlı aksesuarlarla K400 Artisan blenderi kendiniz için ideal hale getirin.

AKSESUARLARA GÖZ ATIN ›

K400 ARTISAN BLENDER İÇİN 1,4 L CAM SÜRAHİ 5KSB2048JGA

Bu kare cam sürahi, K400 Artisan blenderın performansını optimize etmek için tasarlanmıştır. Besleyici ev yapımı çorbalar, bebek mamaları, kuru yemiş ezmeleri, soslar, dip sosları veya kahvaltılık smoothie'ler gibi tüm gıdalarda en lezzetli ve pürüzsüz sonucu elde etmenize yardımcı olur. Blender sürahisinin içindeki oluklar ve köşeler malzemeleri bıçağa doğru geri yönlendirir ve içeride güçlü bir girdap oluşturmaya yardımcı olur. Korumalı kapağa ve dökmeyi kolaylaştıran ağza sahiptir. Daha fazla bilgi... KitchenAid ürünleri günlük yaşamda kullanım için tasarlanmıştır. Bu nedenle cam sürahi ve parçaları, size kolaylık olması için bulaşık makinesinde yıkanabilir. K400 Artisan blender için KitchenAid tarafından ayrı olarak satılan, isteğe bağlı başka aksesuarlar bulunur. Farklı boyutta karışımlar hazırlayıp, saklamanın ve bunları yanınıza almanın keyfini çıkarın. 500 ml'lik kişiye özel sürahi (hareket halindeyken smoothie ve meyve/sebze suyu taşımak için faydalıdır), kolaylık sağlayan 200 ml'lik küçük porsiyon sürahileri, 1 L'lik narenciye sıkacağı veya büyük porsiyonlar için 1,6 L'lik BPA içermeyen plastik sürahi arasından seçim yapın. Kapat

Blenderlar

Belgeler

Kullanım kılavuzlarını buradan indirin veya KitchenAid’ten en iyi desteği almak için ürününüzü kaydedin

Garanti

Tüm KitchenAid Mutfak gereçleri, müşterileri üretim hatalarına karşı koruyan bir garanti ile sunulmaktadır.

Bazı ürünlerde, KitchenAid özel koşullar uygulayabilir.Buradan indireceğiniz pdf belgesi ile yasal ve akdi garantinin genel koşullarını inceleyebilirsiniz.

GARANTİYİ İNDİRME

Gurme lezzetler için ilham almak mı istiyorsunuz?

TÜM TARİFLERE GÖZ ATIN

K400 Artisan Blender ile mükemmel lezzetlerin tadını çıkarın

KEŞFEDİN

İstek Listem

İstek listenizi kaydetmek için oturum açmış olmalısınız.

Hesabınızı girin

Lütfen başka bir ürün seçin

Karşılaştır

Ürünleri karşılaştır

En fazla 3 ürün satın alabilirsiniz. Lütfen başka bir ürün eklemeden önce ürünlerden birini çıkarın.