BIÇAK MEKANIZMASINA SAHIP 200 ML KÜÇÜK PORSIYON SÜRAHISI BLENDER K400 AKSESUARI 5KSB2040BBB

5KSB2040BBB - 859711590840

Guarantee_2Y

2 x 200 ml BPA içermeyen küçük porsiyon sürahisi

Yalnızca 5KSB4026 ile uyumludur & 5KSB1325

Aynı kapta karıştırabilir ve saklayabilirsiniz

Bulaşık makinesinde yıkanabilir

Blenderinizle küçük porsiyonlar hazırlayıp saklayın

İsteğe bağlı 200 ml'lik sürahilerle leziz karışımlarınızı kolayca hazırlayıp saklayın. K400 Artisan blender genişletme paketi de içerir.

Pratik saklama

BPA içermeyen bu iki sürahi, hava geçirmez kapaklara sahiptir. Böylece karışımlarınızı dilediğiniz zaman, ilk anki tazeliğinde tüketebilirsiniz. En yeni soslarınızı, bebek mamalarınızı, çorbalarınızı veya ekmek üstü lezzetlerinizi bu sürahilerde saklayın.

K400 için genişletme paketi

Ürüne dahil blender genişletme paketi ile bulaşık çıkarmadan tek bir kapta karışım hazırlayabilirsiniz. Asimetrik bıçaklara sahip kaplar K400 Artisan blender ile kullanıma uygundur. Karışımı hazırlayın ve kapağını kapatın.

Bulaşık makinesinde yıkanabilir

K400 Artisan blenderin diğer aksesuarları gibi bu parçaları da kullandıktan sonra bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Yaratıcılığınızı konuşturmanıza hiçbir bulaşık engel olmaz.

Bebek mamaları, soslar ve dip soslar

Blenderinizi kullandıkça ilham alacaksınız. Bebek mamaları, marinasyon sosları, ekmek üstü lezzetler ve diğer sosları hazırlayabilirsiniz.

Hafta boyunca tüketebileceğiniz mango ve ananaslı salsa sos veya Tayland usulü fıstıklı sos hazırlamaya ne dersiniz?

K400 Artisan blenderin asimetrik tasarımlı paslanmaz çelik bıçakları ve uyarlanabilir motoru karışımdaki malzemeleri algılayarak optimum hızı korur.

Muhteşem lezzetler yaratmak için sert sebzeleri, kuru yemişleri, tohumları ve zencefil kökünü eklerken iki kere düşünmenize gerek yok.Birbirinden lezzetli küçük porsiyonlar

Buzdolabınızı açıp rengarenk ve taze hazırlanmış karışımları gördüğünüzü hayal edin.

K400 Artisan blender ve çok yönlü aksesuarlarıyla sağlıklı yaşam tarzınızı planlayın.

200 ml'lik kapaklı sürahiler, tek porsiyonluk küçük öğünler hazırlamak için idealdir.Hayatınıza
uyum sağlayan
aksesuarlar

Farklı miktarlarda karışımlar oluşturmak, bunları saklamak ve çantanıza atmak için isteğe bağlı aksesuarlarla K400 Artisan blenderi kendiniz için ideal hale getirin.

AKSESUARLARA GÖZ ATIN ›

BIÇAK MEKANIZMASINA SAHIP 200 ML KÜÇÜK PORSIYON SÜRAHISI BLENDER K400 AKSESUARI 5KSB2040BBB

Bu iki 200 ml'lik küçük porsiyon sürahisi paketi, K400 Artisan blenderinizin çok yönlülüğünü artırmak için isteğe bağlı ek bir aksesuardır. BPA içermeyen ve hava geçirmez kapağa sahip bu sürahiler, hazırladığınız değerli sosları, ev yapımı çorbaları, salata soslarını, dip soslarını veya bebek mamalarını saklamak için idealdir. Genişletme paketi, sürahiyi blender tabanına yerleştirerek karışımlarınızı doğrudan bu kapta hazırlayabilmenizi sağlar. Asimetrik paslanmaz çelik bıçakları yoğun şekilde çalışarak kuruyemişler, lifli sebzeler ve donmuş meyveler gibi sert malzemeleri pürüzsüz bir kıvama getirir. Daha fazla bilgi... K400 Artisan blender için KitchenAid tarafından ayrı olarak satılan, isteğe bağlı başka aksesuarlar bulunur. Farklı boyutta karışımlar hazırlayıp, saklayarak ve bunları yanınıza alarak her günün tadını sonuna kadar çıkarın. 500 ml'lik kişiye özel sürahi, daha büyük porsiyonlar için 1,6 L'lik BPA içermeyen plastik sürahi, 1 L'lik narenciye sıkacağı veya kuruyemiş ezmeleri ile humus gibi yoğun karışımlar için malzeme itici arasından dilediğinizi seçin. Kapat

Blenderlar

Belgeler

Kullanım kılavuzlarını buradan indirin veya KitchenAid’ten en iyi desteği almak için ürününüzü kaydedin

Garanti

Tüm KitchenAid Mutfak gereçleri, müşterileri üretim hatalarına karşı koruyan bir garanti ile sunulmaktadır.

Bazı ürünlerde, KitchenAid özel koşullar uygulayabilir.Buradan indireceğiniz pdf belgesi ile yasal ve akdi garantinin genel koşullarını inceleyebilirsiniz.

GARANTİYİ İNDİRME

Gurme lezzetler için ilham almak mı istiyorsunuz?

TÜM TARİFLERE GÖZ ATIN

K400 Artisan Blender ile mükemmel lezzetlerin tadını çıkarın

KEŞFEDİN

İstek Listem

İstek listenizi kaydetmek için oturum açmış olmalısınız.

Hesabınızı girin

Lütfen başka bir ürün seçin

Karşılaştır

Ürünleri karşılaştır

En fazla 3 ürün satın alabilirsiniz. Lütfen başka bir ürün eklemeden önce ürünlerden birini çıkarın.