1 L NARENCIYE SIKACAĞI K400 ARTISAN BLENDER AKSESUARI 5KSB1CPA

5KSB1CPA - 859711585860

Guarantee_2Y

1 L BPA içermeyen narenciye sıkacağı

Yalnızca 5KSB4026 ile uyumludur & 5KSB1325

Bulaşık makinesinde yıkanabilir

K400 Artisan Blenderiniz için narenciye sıkacağı

Bu isteğe bağlı aksesuarla blenderiniz, göz açıp kapayıncaya kadar 1 L'lik narenciye sıkacağına dönüşür. Limon, misket limonu, greyfurt veya portakal suyu sıkmak hiç bu kadar keyifli olmamıştı.

İhtiyacınız olan her şeye sahip

Meyve suyunu seviyorsanız ihtiyacınız olan her şeye sahip bu BPA içermeyen narenciye sıkacağı, hayatı sizin için kolaylaştırır. Posa sepeti, sıkacağı ve dökme ağızlı meyve/sebze suyu kabı bulunur.

Misket limonundan greyfurta

1 L'lik narenciye sıkacağı ile tat alma duyularınızı harekete geçirin ve tariflerinizi tatlandırın. Narenciye meyvelerini, meyve suyuna dönüştürürken ardında posa bırakmaz. En kolay şekilde en pürüzsüz meyve suyunu hazırlayın.

Bulaşık makinesinde yıkanabilir

K400 Artisan blenderin diğer aksesuarları gibi bu narenciye sıkacağı da bulaşık makinesinde yıkanabilir. Ferahlığı hissetmek için serin sulara atlamanıza artık gerek yok.

Neden narenciye suyu tüketmelisiniz?

Tat alma duyularınızı harekete geçirip sizi ferahlatmasının yanı sıra taze meyve suyunun faydaları besin değerlerinde saklıdır.

Portakal, limon, misket limonu ve greyfurt suyu ile ağzınızı tatlandırırken vitaminleri, mineralleri ve çözünebilir lifleri de vücudunuza alırsınız.

KitchenAid K400 Artisan blender, bu kullanışlı narenciye sıkacağı ile siz göz açıp kapayana kadar limon veya portakal sıkacağı haline gelir.

Bu sıkacağı sabah rutininize eklemeye veya hafta sonu tatilinizin keyifli bir parçası yapmaya ne dersiniz?Her güne rengarenk öğünler

Dengeli beslenmenin yolu renkli besinlerle hazırlanmış tabaklardan geçer. Yeşil kiviler, kırmızı greyfurtlar, sarı patatesler ve mor patlıcanlarla renkler, çeşitliliği gösterir.

İsteğe bağlı bu narenciye sıkacağı aksesuarıyla meyve suyu sıkmanın yanı sıra K400 Artisan blenderi kullanarak leziz karışımlar da hazırlayabilirsiniz.

Tariflerinize mükemmel lezzetler katıp pürüzsüzlük sağlayacak kadar güçlüdür. Sürahiye meyveler, tohumlar, sebzeler ve hatta buz ekleyebilirsiniz.Hayatınıza
uyum sağlayan
aksesuarlar

Farklı miktarlarda karışımlar oluşturmak, bunları saklamak ve çantanıza atmak için isteğe bağlı aksesuarlarla K400 Artisan blenderi kendiniz için ideal hale getirin.

AKSESUARLARA GÖZ ATIN ›

1 L NARENCIYE SIKACAĞI K400 ARTISAN BLENDER AKSESUARI 5KSB1CPA

Narenciye sıkacağı, besin değeri açısından faydalıdır ve sağlıklı bir yaşam tarzı için harika bir araçtır. Bu 1 L'lik aksesuar ile K400 Artisan blenderi, meyve/sebze sıkacağına dönüştürün. Tutma yerine ve dökme ağzına sahip meyve/sebze suyu kabı, posa sepeti ve sıkacak dahildir. Limon, portakal, greyfurt ve daha fazlasından otomatik olarak taze narenciye suyu sıkmayı kolaylaştırır. İçmek için bardağa dökebilir veya hazırladığınız limonlu tart, limonlu ve sarımsaklı marinasyon sosu ve hatta havuç ve pembe greyfurt çorbası gibi gıdalara ekleyebilirsiniz! Enerji verici zengin tadın keyfini çıkarın. Daha fazla bilgi... İşiniz bittiğinde narenciye sıkacağının tüm parçalarını bulaşık makinesine yerleştirmeniz yeterlidir. K400 blender için KitchenAid tarafından ayrı olarak satılan, isteğe bağlı başka aksesuarlar bulunur. Rutininize bağlı olarak farklı boyutta karışımlar oluşturup saklayabilir ve bunları işe, spor salonuna veya dışarıya götürebilirsiniz. 500 ml'lik kişiye özel sürahi (hareket halindeyken smoothie ve meyve/sebze suyu taşımak için kullanışlıdır), 200 ml'lik küçük porsiyon sürahileri ve yoğun karışımlar için malzeme itici arasından dilediğinizi seçin. Kapat

Blenderlar

Belgeler

Kullanım kılavuzlarını buradan indirin veya KitchenAid’ten en iyi desteği almak için ürününüzü kaydedin

Garanti

Tüm KitchenAid Mutfak gereçleri, müşterileri üretim hatalarına karşı koruyan bir garanti ile sunulmaktadır.

Bazı ürünlerde, KitchenAid özel koşullar uygulayabilir.Buradan indireceğiniz pdf belgesi ile yasal ve akdi garantinin genel koşullarını inceleyebilirsiniz.

GARANTİYİ İNDİRME

Gurme lezzetler için ilham almak mı istiyorsunuz?

TÜM TARİFLERE GÖZ ATIN

K400 Artisan Blender ile mükemmel lezzetlerin tadını çıkarın

KEŞFEDİN

İstek Listem

İstek listenizi kaydetmek için oturum açmış olmalısınız.

Hesabınızı girin

Lütfen başka bir ürün seçin

Karşılaştır

Ürünleri karşılaştır

En fazla 3 ürün satın alabilirsiniz. Lütfen başka bir ürün eklemeden önce ürünlerden birini çıkarın.