1 ADET 200 ML KÜÇÜK PORSIYON SÜRAHISI KSB2042BB

KSB2042BB - 859711590870

Guarantee_2Y

BPA içermeyen

Bulaşık makinesinde yıkanabilir

Blenderiniz için ekstra cam sürahi

BPA içermeyen bu 200 ml'lik sürahi sayesinde değerli besin karışımlarınızı kolaylıkla saklayabilirsiniz. K400 Artisan Blender için isteğe bağlı aksesuar.

Pratik saklama

BPA içermeyen bu kullanışlı 200 ml'lik sürahinin, karışımlarınızı daha sonra kullanabilmek üzere saklamanıza yardımcı olan hava geçirmez bir kapağı bulunur. Ev yapımı dip soslarınızı, soslarınızı veya ezmelerinizi sürahiye koyun ve buzdolabınızda saklayın.

Her türlü sos için uygundur

Salata soslarından tamamen homojen bebek mamalarına kadar istediğiniz tüm karışımları oluşturun ve bu hava geçirmez kapta saklayın. K400 Artisan blenderinizi kullanarak hazırladığınız küçük porsiyonlar için mükemmel bir saklama çözümü.

Bulaşık makinesinde yıkanabilir

Bu küçük porsiyon sürahisi, K400 Artisan blendere ait diğer tüm aksesuarlar gibi bulaşık makinesinde yıkanabilir. Temizlik için endişelenmeden yaratıcılığınızı konuşturun.

Leziz smoothie'ler, soslar ve karışımlar

K400 Artisan blenderinizle hazırlayacağınız ev yapımı püreler, soslar ve meyve sularıyla lezzet şölenine hazır olun.

Yemişler, tohumlar, sert ve yapraklı sebzeler gibi en zorlu malzemeleri bile pürüzsüz kıvama getirerek istediğiniz mükemmel lezzeti elde edebilirsiniz. Mükemmel bir şekilde karıştırılmış ve dengeli lezzetlerin tadını çıkarın ve tüm karışımlarınızı pratik küçük porsiyon sürahilerimizde saklayın.

Elmalı tatlı kabak çorbasından fasulyeli cips sosu ve karalahanalı cevizli pestoya kadar istediğiniz tüm lezzetleri elde edebilirsiniz.Karışımlarınızın besleyiciliğini koruyun

Kremalı tavuk çorbanızı yanınızda işe götürmek mi istiyorsunuz? Ya da bebeğiniz için elma ve patates püresi saklamak mı istiyorsunuz?

K400 Artisan blenderinizi kullanarak daha taze ve sağlıklı besinleri haftalık rutininize eklemenin tüm yolarını düşündük.

Bu küçük sürahi, en sevdiğiniz kaju ezmesini saklamanıza ya da Cumartesi sabahı kahvaltınızda yemek üzere hazırladığınız holandez sosunu taze tutmanıza yardımcı olacak.Hayatınıza
uyum sağlayan
aksesuarlar

Farklı miktarlarda karışımlar oluşturmak, bunları saklamak ve çantanıza atmak için isteğe bağlı aksesuarlarla K400 Artisan blenderi kendiniz için ideal hale getirin.

AKSESUARLARA GÖZ ATIN ›

1 ADET 200 ML KÜÇÜK PORSIYON SÜRAHISI KSB2042BB

200 ml küçük porsiyon sürahisi, K400 Artisan blenderınızın kullanım seçeneklerini artıran, isteğe bağlı bir aksesuardır. BPA içermez ve karıştırmayı bitirdiğinizde soslarınızı, dip soslarınızı, salata soslarınızı veya bebek mamalarınızı porsiyonlayarak saklayabilmeniz için hava geçirmeyen kapağa sahiptir. K400 Artisan blender için KitchenAid tarafından hepsi ayrı olarak satılan, isteğe bağlı ve çok çeşitli başka aksesuarlar bulunur. Yoğun yaşam tarzınıza uyacak şekilde tasarlanmıştır. Daha fazla bilgi... Karışımları ve meyve/sebze sularını hazırlayıp saklayabilir ve yanınıza alabilirsiniz. Büyük porsiyonlar hazırlamak için 1,6 L'lik BPA içermeyen plastik sürahi, 1 L'lik narenciye sıkacağı veya ekstra yoğun karışımlar için BPA içermeyen malzeme itici arasından seçim yapın. Kapat

Blenderlar

Belgeler

Kullanım kılavuzlarını buradan indirin veya KitchenAid’ten en iyi desteği almak için ürününüzü kaydedin

Garanti

Tüm KitchenAid Mutfak gereçleri, müşterileri üretim hatalarına karşı koruyan bir garanti ile sunulmaktadır.

Bazı ürünlerde, KitchenAid özel koşullar uygulayabilir.Buradan indireceğiniz pdf belgesi ile yasal ve akdi garantinin genel koşullarını inceleyebilirsiniz.

GARANTİYİ İNDİRME

Gurme lezzetler için ilham almak mı istiyorsunuz?

TÜM TARİFLERE GÖZ ATIN

K400 Artisan Blender ile mükemmel lezzetlerin tadını çıkarın

KEŞFEDİN

İstek Listem

İstek listenizi kaydetmek için oturum açmış olmalısınız.

Hesabınızı girin

Lütfen başka bir ürün seçin

Karşılaştır

Ürünleri karşılaştır

En fazla 3 ürün satın alabilirsiniz. Lütfen başka bir ürün eklemeden önce ürünlerden birini çıkarın.