5KHMB732EAC - 859711629930

4 renk sunulmaktadır, Almond cream

Kablosuz el mikseri: Kutuda neler var?

Kablosuz el mikseri, bulaşık makinesinde yıkanabilir çırpıcılarla birlikte gelir. Kompakt ve sade tasarım,
tekrar tekrar kullanıma uygundur.Kutuda neler var?

Paslanmaz çelik Turbo Çırpıcılar

Malzemeleri hızla ve iyice karıştırmak için tasarlandı. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Şarj Cihazı

Kullanışlı şarj cihazı, koleksiyondaki tüm ürünlerde kullanılabilir.

Prev
Next

Bir bakışta avantajlar

 • Malzemeleri dilediğiniz yerde etkili biçimde karıştırın
 • Prizden çekin ve yaratıcılığınızı ortaya çıkarın
 • Sıçramayı önlemek için yavaş başlatma
 • 7 farklı hız ayarı
 • Dağınıklığı önlemek için dik durur
 • 2 yıllık sınırlı garanti dahildir


Kablosuz el mikseri sizi özgürleştirir

Kablolarla kısıtlanmadan yaratıcılığınızı ortaya çıkarın ve pasta tarifleri, bezeler ve hamurlar için malzemeleri karıştırın.200 adete kadar kurabiye hazırlama

Kablosuz el mikseri, tam şarj ile 200 adete kadar kurabiye yapmanıza olanak tanır. Dik duran şık tasarım, tezgaha yerleştirdiğinizde çırpıcıları kaldırır ve dağınıklığı önler.

Beklediğiniz güç

Şarj edilebilir Lityum-İyon pil, 2 saatte tamamen şarj olarak optimum çalışma süresi ve performans sunar. Pil ışığı, cihazı şarj etmeniz gerektiğini haber verir.

Hızlı şarj zaman kazandırır

Aceleniz mi var? Sorun değil. Her defasında cihazın tamamen şarj olmasını beklemeniz gerekmez. 10 dakikalık hızlı şarj ile kek hamuru hazırlayabilirsiniz.(1)

Yavaş başlatma özelliği

Kablosuz el mikseri için her şeyi düşündük. Yavaş başlatma özelliği, cihazın yüksek hızda çalışmaya başlayarak malzemeleri sıçratmasını önler. Böylece lezzetli hamurlarınızı hızlı bir şekilde karıştırabilirsiniz.

Hızlı çırpmak için yavaş karıştırın

Eski ve yeni tüm tarifleri karıştırabilir ve çırpabilirsiniz. Parçalı malzemeleri yavaşça karıştırmak, tereyağı ve şekeri orta hızda karıştırarak krema haline getirmek veya yumurta beyazını yüksek hızda çırpmak için 7 hız seviyesi arasından seçim yapın.

Eksiksiz Kablosuz Koleksiyon

Yeni KitchenAid Kablosuz Koleksiyonu; mutfak robotu, el blenderi ve el mikserinden oluşur. Her biri ayrı olarak satılır ve renk uyumuna göre seçim yapabilirsiniz.

Kablosuz el mikseriyle özgür olun

Her zaman hazır kablosuz el mikseri ile özgür olun. Sahip olacağınız güç ve kontrol ile tutkularınızın sizi götürdüğü yere gidin. Artık sizi hiçbir şey durduramayacak.

 • Malzemeleri dilediğiniz yerde etkili biçimde karıştırın
 • 7 hız ayarıyla sonucu kontrol edin
 • Dik duran tasarım
 • Yavaş başlatma özelliği
 • Pil gösterge ışığı


Bir kaşık krem şanti

Tatlılarınız, tartlarınız veya köpüklü sıcak içecekleriniz için kablosuz el mikserinizle en hafif kremaları karıştırın. Yoğun kremanın çırpıldığında iki kat büyüdüğünü ve en iyi sonuçları almak için malzemelerinizi soğuk tutmanız gerektiğini unutmayın.Turbo çırpıcılarla kurabiye yapın

Tüm malzemeleri iyice karıştırması için tasarlanmış paslanmaz çelik çırpıcılarla hızlı sonuçlar elde edeceksiniz. Çıtır çıtır, ortası karşı konulamaz yumuşaklıkta, profesyonel görünümlü kurabiyeleri kısa sürede hazırlayın.
 
İşiniz bittiğinde çırpıcıları çıkarma düğmesine basın ve çırpıcıları bulaşık makinesine koyun.Kablosuz tasarımla yaratıcılığınızı konuşturun

Kablosuz tasarımda karar kıldığınız zaman sizi hiçbir şey durduramaz. Stand mikserlerden daha hafif ve esnek olan kablosuz el mikseri, tüm mutfak tutkunları için idealdir.
 
Bu cihazla tariflerinizi dilediğiniz zaman, kendi stilinizde karıştırıp çırpabilirsiniz.Karşı konulamaz modern tasarım

Dikkat çekici renkleri ve sade çizgileriyle kablosuz el mikseri, 100 yılı aşkın KitchenAid mühendisliğini modern görünümle bir araya getirir.
 
Koleksiyonu en sevdiğiniz renkte tamamlamaya ne dersiniz? Kablosuz Koleksiyonunda ayrıca mutfak robotu ve el blenderi bulunur. Ürünlerin her biri ayrı satılır.KABLOSUZ EL MIKSERI 5KHMB732

KitchenAid'in kablosuz el mikseri ile tutkularınızın sizi götürdüğü yere gidin. Aradığınız gücü kablosuz bir tasarımda sunar. Güçlü, yeniden şarj edilebilir Lityum-İyon pille tasarlanan yeni kablosuz el mikseri, optimum çalışma süresi ve performans sunar. Bir tam şarj ile 200 adede kadar kurabiye hazırlayabilirsiniz*. Pil gösterge ışığı, yeniden şarj etmeniz gerektiğinde sizi uyarır. 7 farklı hız ayarı ile en sevdiğiniz tarifleri mükemmel hızda karıştırıp çırpabilirsiniz. Daha fazla bilgi... Yavaş başlatma özelliği sayesinde malzemeler daha az sıçrar ve dik durabilen tasarımı sayesinde çırpıcıları malzemelerin bulunduğu alandan kaldırarak dağınıklığı azaltır. Koleksiyonu en sevdiğiniz renkte tamamlamaya ne dersiniz? Kablosuz Koleksiyonunda her biri ayrı olarak satılan bir mutfak robotu, el blenderi ve el mikseri bulunur. Kullanışlı şarj cihazı ürünle birlikte verilir ve koleksiyondaki tüm ürünlerde kullanılabilir. *4 parti çikolata parçalı kurabiye temel alınmıştır. **Bu ürün dışarıda kullanılmak üzere tasarlanmamıştır. Kapat

Teknik Özellikler


Genel Özellikler

Model 5KHMB732

Teknik Özellikler

Bağlantı derecelendirmesi (W) 16
Frekans (Hz) 50/60
Gerilim (V) 220-240
Bıçakların Hızı Devir/Dakika (min - maks) 100-2300
Gövde malzemesi Plastic
Pil hücresi tipi Lithium-Ion
Şarj cihazı ürünle birlikte verilir Evet
Şarj cihazı çıkış gerilimi 220-240
Optik şarj göstergesi Evet
Elektrik kablosunun uzunluğu (cm) 153
Ürünün yüksekliği 297
Ürünün genişliği (mm) 90
Ürünün derinliği (mm) 192
Ambalajlı ürünün yüksekliği 265
Ambalajlı ürünün genişliği (mm) 193
Ambalajlı ürünün derinliği 128
Brüt ağırlık (kg) 1.3
Net ağırlık (kg) 0.95

El mikserleri

Belgeler ve kayıt

Garanti

Garanti

Tüm KitchenAid Küçük Ev Aletleri, müşterileri üretim hatalarına karşı koruyan bir garanti ile sunulmaktadır.

Bazı ürünlerde, KitchenAid özel koşullar uygulayabilir.Buradan indireceğiniz pdf belgesi ile yasal ve akdi garantinin genel koşullarını inceleyebilirsiniz.

GARANTİYİ İNDİRME

Kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu yeni cihazınız hakkında bilmeniz gereken her şeyi içermektedir. Cihazınızla çok kısa sürelerde pişireceğinize dair söz veriyoruz!

İndir

Ürününüzü kaydedin

KitchenAid ev aletleri ile deneyiminizi iyileştirmek için ürününüzü kaydedin: özel teklifler ve promosyonlar, ipuçları, püf noktaları ve daha fazlası hakkında bilgi alın.

Hemen kayıt olun

Kalite işareti

Yaptığınız şey için tutku duyuyorsanız sizi destekleyecek en iyi aletlere sahip olmak istersiniz. Bu nedenle ürünlerimizi yalnızca en kaliteli malzemelerden üretiyoruz ve akıllı dokunuşlar ile en son yenilikleri dahil ediyoruz.
 
Nesiller boyu paylaşılabilecek ürünleri seçmek. İşte mutfak tutkunlarının özünde bu var.İstek Listem

İstek listenizi kaydetmek için oturum açmış olmalısınız.

Hesabınızı girin

Lütfen başka bir ürün seçin

Karşılaştır

Ürünleri karşılaştır

En fazla 3 ürün satın alabilirsiniz. Lütfen başka bir ürün eklemeden önce ürünlerden birini çıkarın.