5KFCB519EER - 859711600570

4 renk sunulmaktadır, Empire red

40 adede kadar soğan doğrama*

Hareket özgürlüğü

Karıştırın, doğrayın, püre haline getirin ve çırpın

Kablosuz mutfak robotu: Kutuda neler var?

İhtiyacınız olan her şey, kablosuz mutfak robotunun içine düzgünce oturur. Bu çok yönlü aleti
nasıl kullanacağınızı hızla öğrenebilir ve kolayca kullanabilirsiniz.Kutuda neler var?

Taban

Pil durumu göstergesi ve hız kontrol ayarının bulunduğu ünite tabanı. Nemli bir bezle silerek temizleyin.

Dökme ağızlı çalışma kasesi

Döner kilitle tabana sabitlenen kase. Kasenin dökme ağzı ve tutma yeri vardır. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Kapak

Cihaz çalışırken sıvı malzemeleri eklemek için ekleme haznesi bulunan kapak. Darbe/Açık düğmesi de kapak üzerinde bulunur.

Çok amaçlı bıçak

Paslanmaz çelikten üretilmiş çok amaçlı bıçak, keskin ve çok yönlüdür. Doğrama, püre haline getirme, kıyma, öğütme işlemlerinde kullanılabilir. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Tahrik adaptörü

Kasenin içine düzgünce oturur. Bıçağı veya çırpıcı aksesuarını çalıştırır. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Çırpıcı aksesuarı

Bıçak yerine, birlikte verilen çırpıcı kullanılabilir. Yumurta ve yoğun krema gibi malzemelerin kabartılması için kullanılır. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Şarj Cihazı

Kullanışlı şarj cihazı, koleksiyondaki tüm ürünlerde kullanılabilir.

Prev
Next

Bir bakışta avantajlar

 • Malzemeleri dilediğiniz yerde doğrayın, karıştırın, püre haline getirin ve çırpın
 • Prizden çekin ve yaratıcılığınızı ortaya çıkarın
 • Kablosuz tasarım, düzenli bir tezgah anlamına gelir
 • Optimum çalışma süresi ve performans
 • Kolayca temizlenir; bulaşık makinesinde yıkanabilir
 • 2 yıllık sınırlı garanti dahildir


Kablosuz mutfak robotu sizi özgürleştirir

Kablolarla kısıtlanmadan yaratıcılığınızı ortaya çıkarın ve hem tuzlu hem tatlı tariflerinize
hayat verin.Kompakt ve şık tasarım

Kompakt tasarım kablosuzdur ve tüm parçaların bir arada durması için kase içinde kullanışlı aksesuar saklama alanına sahiptir. Temizlemenin eğlenceli olmadığını bildiğimiz için bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Beklediğiniz güç

Şarj edilebilir Lityum-İyon pil, 2 saatte tamamen şarj olarak optimum çalışma süresi ve performans sunar. Pil ışığı, anlaşılır bir göstergedir.

Hızlı şarj zaman kazandırır

Aceleniz mi var? Endişelenmeyin. Her defasında kablosuz mutfak robotunuzun tamamen şarj olmasını beklemeniz gerekmez. 10 dakikalık şarj ile 11 adet soğan (90 - 110 gram) doğrayabilirsiniz.

İstediğiniz sonuçlar için iki hız ayarı

Malzemeleri ne kadar hızlı veya yavaş işleyeceğinizi kontrol etmenizi sağlayan 2 hız ayarı ile doğru sonuçları elde edebilirsiniz. Bu çok yönlü mutfak aletiyle çiğ etten, yumurta, yeşillik, ekmek kırıntısı ve kuru yemişe kadar her türlü malzemeyi hazırlayabilirsiniz.

Yumuşak karışımları çırpın

Ayrıca birlikte verilen çırpıcı aksesuarıyla malzemeleri çırpabilir, emülsiyon haline getirebilir ve karıştırabilirsiniz. Yumurtaları çırpmak veya krem şanti yapmak için malzemeleri çalışma kasesine koyun. Çikolatalı mousse veya kremalı pasta mı yapacaksınız? Sorun değil.

Eksiksiz Kablosuz Koleksiyon

Yeni KitchenAid Kablosuz Koleksiyonu; mutfak robotu, el blenderi ve el mikserinden oluşur. Her biri ayrı olarak satılır ve renk uyumuna göre seçim yapabilirsiniz.

Kablosuz mutfak robotuyla özgür olun

Kullanışlı kablosuz mutfak robotu hayatınızı kolaylaştırır. Kremalı tatlılar, baharatlı dip soslar... Tutkularınızın sizi götürdüğü yere gidin. Artık sizi hiçbir şey durduramayacak.

 • Doğrayın, karıştırın, püre haline getirin ve çırpın
 • Kapakta darbe ile çalıştırma
 • 2 hız ayarıyla sonucu kontrol edin
 • Pil gösterge ışığı
 • Kapakta ekleme haznesi


Hem tuzlu hem tatlı tarifler

Taze ev yapımı pesto, humus, mayonez ve diğer sosların tadı ve aroması gibisi yoktur. Kapaktaki kullanışlı ekleme haznesi sayesinde limon suyu veya zeytinyağı gibi sıvı malzemeleri, cihazı durdurmadan ekleyebilirsiniz.
 
Çilek, ananas, kivi veya yabanmersiniyle meyveli salsa yapmaya ne dersiniz?
Tarifiniz en kısa sürede hazır olacaktır.Sonuçları kontrol edin

Soğan, kuru yemiş veya et doğrarken ya da yumuşak ikramları çırparken kıvamın nasıl olacağına karar verebilirsiniz.  Kolu iki hız ayarından birine kaydırın ve cihazı çalıştırmak için Darbe/Açık düğmesine basın. Kalın doğrama için istediğiniz sonuçları elde edene kadar
Darbe/Açık düğmesine hızlıca basıp bırakarak darbe uygulayın.
 
KitchenAid'in kablosuz mutfak robotu ile mükemmel kıvamı yakalayın.Kablosuz tasarımla yaratıcılığın tadını çıkarın

Kablosuz tasarımda karar kıldığınız zaman sizi hiçbir şey durduramaz. Yemek tariflerini istediğiniz açıdan yapın, malzemeleri alın ve mutfak alanınızda özgürce hareket edin.
 
İster işin pişirme kısmını kolaylaştırmak için erkenden hazırlık yapmak ister yemeğin tamamını hemen hazırlamak için kullanın, kablosuz çalışmak hem kullanışlı hem de özgürleştiricidir.Karşı konulamaz modern tasarım

Zarif çizgileri ve dikkat çekici renk seçenekleri ile kablosuz mutfak robotu, 100 yılı aşkın KitchenAid mühendisliğini modern görünümle bir araya getirir.
 
Koleksiyonu en sevdiğiniz renkte tamamlamaya ne dersiniz? Kablosuz Koleksiyonunda ayrıca el blenderi ve el mikseri bulunur. Ürünlerin her biri ayrı satılır.KABLOSUZ MUTFAK ROBOTU 1,19 L  5KFCB519

KitchenAid'in kablosuz mutfak robotu ile tutkularınızın sizi götürdüğü yere gidin. Aradığınız gücü kablosuz bir tasarımda sunar. Güçlü, şarj edilebilir Lityum iyon pille tasarlanan yeni kablosuz mutfak robotu, optimum çalışma süresi ve performans sunar. Bir tam şarj ile 40 adede kadar soğan doğrayabilirsiniz*. Pil gösterge ışığı, yeniden şarj etmeniz gerektiğinde sizi uyarır. Ürünle birlikte verilen paslanmaz çelik bıçak veya çırpma aksesuarı ile doğrayın, karıştırın, püre haline getirin ve çırpın. Daha fazla bilgi... Meyve, sebze ve yeşillikler, çiğ etler ekmek kırıntıları, yumurtalar, krema, kuru yemişler ve daha fazlasını işler. 2 hız seçeneği ile kıvamın son halini kontrol edebilir ve kapaktaki ekleme haznesinden sıvı malzemeler ekleyebilirsiniz. Koleksiyonu en sevdiğiniz renkte tamamlamaya ne dersiniz? Kablosuz Koleksiyonunda her biri ayrı olarak satılan bir mutfak robotu, el blenderi ve el mikseri bulunur. Kullanışlı şarj cihazı ürünle birlikte verilir ve koleksiyondaki tüm ürünlerde kullanılabilir. *90 - 110 g'lık soğan boyutuna göre. Kapat

Teknik Özellikler


Genel Özellikler

Model 5KFCB519
Gövde malzemesi Plastic

Teknik Özellikler

Bağlantı derecelendirmesi (W) 24
Frekans (Hz) 50/60
Gerilim (V) 220-240
Ürünün derinliği 168
Ürünün yüksekliği 264
Ürünün genişliği 140
Ambalajlı ürünün derinliği 180
Ambalajlı ürünün yüksekliği 346
Ambalajlı ürünün genişliği 373
Net ağırlık (kg) 1.26
Brüt ağırlık (kg) 1.56

Mutfak robotları

Belgeler ve kayıt

Garanti

Garanti

Tüm KitchenAid Küçük Ev Aletleri, müşterileri üretim hatalarına karşı koruyan bir garanti ile sunulmaktadır.

Bazı ürünlerde, KitchenAid özel koşullar uygulayabilir.Buradan indireceğiniz pdf belgesi ile yasal ve akdi garantinin genel koşullarını inceleyebilirsiniz.

GARANTİYİ İNDİRME

Kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu yeni cihazınız hakkında bilmeniz gereken her şeyi içermektedir. Cihazınızla çok kısa sürelerde pişireceğinize dair söz veriyoruz!

İndir

Ürününüzü kaydedin

KitchenAid ev aletleri ile deneyiminizi iyileştirmek için ürününüzü kaydedin: özel teklifler ve promosyonlar, ipuçları, püf noktaları ve daha fazlası hakkında bilgi alın.

Hemen kayıt olun

Kalite işareti

Yaptığınız şey için tutku duyuyorsanız sizi destekleyecek en iyi aletlere sahip olmak istersiniz. Bu nedenle ürünlerimizi yalnızca en kaliteli malzemelerden üretiyoruz ve akıllı dokunuşlar ile en son yenilikleri dahil ediyoruz.
 
Nesiller boyu paylaşılabilecek ürünleri seçmek. İşte mutfak tutkunlarının özünde bu var.İstek Listem

İstek listenizi kaydetmek için oturum açmış olmalısınız.

Hesabınızı girin

Lütfen başka bir ürün seçin

Karşılaştır

Ürünleri karşılaştır

En fazla 3 ürün satın alabilirsiniz. Lütfen başka bir ürün eklemeden önce ürünlerden birini çıkarın.