5KHBV53EOB - 859711625980

4 uçlu paslanmaz çelik bıçak.

Yaratıcılığınızı destekler

Tek elle kullanım

 Kontrol için değişken hız

El blenderi: Kutuda neler var?

Bu hafif ve çok yönlü el blenderi, yaratıcılığınızı daha kolay bir şekilde konuşturmanız için standart aksesuarlarla birlikte gelir.Kutuda neler var?

Çıkarılabilir karıştırma kolu

Malzemeleri kolaylıkla karıştırmak, püre haline getirmek, parçalamak, köpürtmek, çırpmak ve doğramak için 4 noktalı paslanmaz çelik bıçaklı 20,3 cm döner kilitli kol. Bulaşık makinesinin yalnızca üst rafında yıkanabilir.

Çıkarılabilir tencere koruyucu

El blenderini kullanırken tencere ve tavalarınıza zarar vermemek için bu tencere koruyucuyu kullanın. Bulaşık makinesinin yalnızca üst rafında yıkanabilir.

700 ml BPA içermeyen sürahi

Kapaklı ve dereceli sürahi, ölçüm kaplarına ve kaselere olan ihtiyacı azaltır. Tariflerinizi tek bir kapta kolayca hazırlayın, servis edin ve saklayın. Bulaşık makinesinin yalnızca üst rafında yıkanabilir.

Prev
Next

Bu hafif el blenderinin avantajları

  • Kablolu kompakt el blenderi
  • Hafif yapı
  • Kapaklı 700 ml blender sürahisi
  • Verimli paslanmaz çelik bıçak
  • Tencere ve tavaları korumak için tencere koruyucu
  • Değişken hız kontrolü
  • İçinizin rahat etmesi için 2 yıl garanti


Yaratıcılığınızı destekleyecek mükemmel el blenderi

Esnek ve kontrolü basit olan bu araçla kısa sürede salata sosları, soslar, smoothie'ler ve daha fazlasını hazırlayın.İşinizi kolaylaştırır

Bu hızlı el blenderi, kısa sürede favoriniz olacak. Kullanımı kolaydır ve her görevin üstesinden gelebilecek kadar güçlüdür.

Tam olarak istediğiniz kıvama ulaşın

Değişken hız, tarifleri daha esnek ve kontrollü bir şekilde hazırlamanızı sağlar. Karıştırma veya çırpma işlemi sırasında düğmeyi sıkarak ayarlayabilirsiniz.

Tariflerinizi mükemmel kılın

4 noktalı paslanmaz çelik bıçak tasarımı, malzemelerin verimli bir şekilde mükemmel pürelere, hafif bezelere veya kıvamlı çorbalara dönüştürülmesini sağlar. Karar sizde.

Yeni bir tarif fikriniz mi var? El blenderini çıkarın

İster nane ve bezelye sosu, ister karnabahar püresi veya bebek maması yapıyor olun, hepsi elinizin altında.Tencere ve tavalarınızı koruyun

Bir tencerede çorba yapıyorsanız veya bir sürahi milkshake hazırlıyorsanız 20,3 cm'lik karıştırma kolu, malzemelere kolaylıkla erişebilmenizi sağlar. Ekipmanınızın çizilmesini önlemek için tencere koruyucuyu kullanabilir ve ardından bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz.Kullanışlı karıştırma sürahisi

Temiz çalışmayı mı seviyorsunuz? Malzemeleri kapaklı tek bir karıştırma sürahisinde ölçebildiğiniz, karıştırabildiğiniz, servis edebildiğiniz ve hatta saklayabildiğiniz için daha az bulaşık çıkar. İşiniz bittiğinde bulaşık makinesinin üst rafında yıkayabilirsiniz.CLASSIC EL BLENDERI 5KHBV53

El blenderi: Mutfağın klasik bir vazgeçilmezi. Yalnızca tek bir düğmeyle karıştırın, parçalayın, köpürtün veya püre haline getirin. Milkshake, çorba ve smoothie'lerden humusa, soslara ve bebek mamasına kadar her türlü lezzetli tarif ve içeceği hazırlarken kontrol sizde olsun. Bu güçlü ve hafif araç, tek elle kolay kullanım için tetikleme anahtarı kontrolüne sahiptir. Aynı zamanda kendi 700 ml BPA içermeyen kapaklı karıştırma sürahisiyle birlikte gelir, böylece her şeyi tek bir kapta ölçebilir, hazırlayabilir, servis edebilir ve saklayabilirsiniz. Daha fazla bilgi... Çıkarılabilir karıştırma kolu, derin kap ve tencerelere erişebilecek kadar uzundur ve ekipmanınızın çizilmesini önlemek için takabileceğiniz bir tencere koruyucu ile birlikte gelir. El blenderinizi klasik bir renkte seçin ve 2 yıllık garanti ile içiniz rahat biçimde kullanın. Kapat

Teknik Özellikler


Genel Özellikler

Model 5KHBV53

Teknik Özellikler

Bağlantı derecelendirmesi (W) 180
Frekans (Hz) 50/60
Gerilim (V) 220-240
Bıçakların Hızı Devir/Dakika (min - maks) 9000-18000
Gövde malzemesi Plastic
Bıçak malzemesi Evet
Optik şarj göstergesi Evet
Elektrik kablosunun uzunluğu (cm) 153
Ürünün yüksekliği 414
Ürünün genişliği (mm) 905
Ürünün derinliği (mm) 635
Ambalajlı ürünün yüksekliği 327
Ambalajlı ürünün genişliği (mm) 125
Ambalajlı ürünün derinliği 125
Brüt ağırlık (kg) 1.53
Net ağırlık (kg) 0.935

El blenderları

Belgeler ve kayıt

Garanti

Garanti

Tüm KitchenAid Küçük Ev Aletleri, müşterileri üretim hatalarına karşı koruyan bir garanti ile sunulmaktadır.

Bazı ürünlerde, KitchenAid özel koşullar uygulayabilir.Buradan indireceğiniz pdf belgesi ile yasal ve akdi garantinin genel koşullarını inceleyebilirsiniz.

GARANTİYİ İNDİRME

Kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu yeni cihazınız hakkında bilmeniz gereken her şeyi içermektedir. Cihazınızla çok kısa sürelerde pişireceğinize dair söz veriyoruz!

İndir

Ürününüzü kaydedin

KitchenAid ev aletleri ile deneyiminizi iyileştirmek için ürününüzü kaydedin: özel teklifler ve promosyonlar, ipuçları, püf noktaları ve daha fazlası hakkında bilgi alın.

Hemen kayıt olun

Kalite işareti

Yaptığınız şey için tutku duyuyorsanız sizi destekleyecek en iyi aletlere sahip olmak istersiniz. Bu nedenle ürünlerimizi yalnızca en kaliteli malzemelerden üretiyoruz ve akıllı dokunuşlar ile en son yenilikleri dahil ediyoruz.
 
Nesiller boyu paylaşılabilecek ürünleri seçmek. İşte mutfak tutkunlarının özünde bu var.İstek Listem

İstek listenizi kaydetmek için oturum açmış olmalısınız.

Hesabınızı girin

Lütfen başka bir ürün seçin

Karşılaştır

Ürünleri karşılaştır

En fazla 3 ürün satın alabilirsiniz. Lütfen başka bir ürün eklemeden önce ürünlerden birini çıkarın.