>

style="color: #3E3936">
1919MODEL H-5 IS ÜRETİLDİ

>
Bir yöneticinin eşi tarafından “mutfaktaki en iyi yardımcı” olarak adlandırılan KitchenAid stand mikser dünyaya geldi. Model H-5, dilimlemeden elemeye kadar her şeyi yapabilen aparatları ile KitchenAid stand mikserleri çok yönlü “yemek hazırlama araçları” olarak mutfaklara kazandırdı.

>

style="color: #3E3936">
1937BİR DÖNÜM NOKTASI: “K” MODEL

>
Büyük Buhranın ortalarında Model ‘K’ lanse edildi ve bir kilitlenme hareketi ile tabana sabitlenen bir kase kullanan ilk mikser oldu. Daha sonra kendi ticari markasını alacak ve tüm dünyanın KitchenAid olarak tanıyacağı, bugünün ikonik “şeklinin” ilk ortaya çıkışı onunla oldu.

>

style="color: #3E3936">
1949KITCHENAID
EV TİPİ BULAŞIK MAKİNESİ

>
KitchenAid ilk ev tipi bulaşık makinesini lanse etti. Yeni bulaşık makinesi, yalnızca bulaşıkların üzerine su fışkırtan diğer ev tipi bulaşık makinelerinden farklı olarak basınçlı bir sistemle su dağıtıyordu. Bulaşık makinesi pembe ve beyaz olarak lanse edildi.

>

style="color: #3E3936">
1955STAND MİKSER TANITILDI

>
Mutfağınıza maharetli bir renk geldi. Yeni Stand Mikser renklerinin tanıtılması ile markanın güçlü, güvenilir, çok yönlü ve şık imajı daha da güçlendi.

>

style="color: #3E3936">
1969ÖZEL BİR 50.
YIL KUTLAMASI

>
Bir kültür devriminin ortasında, insanoğlu aya çıktı ve markanın günümüze kadar en popüler mikseri duyuruldu: the Model K-45. KitchenAid 50. yılını kutluyor.

>

style="color: #3E3936">
1970YENİ: ÇAĞIN RENKLERİ

>
Harvest Wheat ve Avocado, KitchenAid renk seçenekleri arasına girdi — kurulum gerektirmeyen taşınabilir bir versiyonu olan Golden Harvest Bulaşık Makinesi bu ürünlerden biriydi.

>

style="color: #3E3936">
1986TAKIM TAMAMLANDI:
İLK BUZDOLABIMIZ

>
KitchenAid, fırın ve ocak üstü serisini de ürün yelpazesine eklemek üzere Chambers Corporation of Oxford, MS şirketini satın aldıktan sonra ilk buzdolapları ile birlikte markanın temel elektrikli ev cihazlarını içeren ilk komple serisini sundu.

>

style="color: #3E3936">
1993SINIRLARI ZORLAYAN
DİĞER CİHAZLAR

>
KitchenAid blendırlar, el mikserleri ve mutfak robotları ile ürün yelpazesini daha da genişleterek evdeki şeflere ve mutfak tutkunlarına yeni deneyimler kazanma ve kendilerini aşma fırsatı sağladı.

>

style="color: #3E3936">
2011KALİTELİ TASARIM
TANINDI

>
Yenilikçi KitchenAid Chef Touch sistemi, saygın uzmanların sous-vide pişirme tekniğini eve getiren bu devrim niteliğindeki ürünü onayladıkları en seçkin uluslararası ürün tasarımı yarışmalarından birinde Red Dot Award ödülünü kazandı.

2019MUTFAKTAKİ 100. YILIMIZI KUTLUYORUZ


100. yılımızı hep birlikte kutlayalım.
Sınırlı üretim Queen of
Hearts Koleksiyonu ile yüzüncü yıl kutlamamıza katılın. #MakingHistory100Beraber karıştırmaya ne dersiniz?


Aylık haber bültenimizde tarifler, püf noktaları ve KitchenAid haberleri bulacaksınız.

İstek Listem

İstek listenizi kaydetmek için oturum açmış olmalısınız.

Hesabınızı girin

Lütfen başka bir ürün seçin

Karşılaştır

Ürünleri karşılaştır

En fazla 3 ürün satın alabilirsiniz. Lütfen başka bir ürün eklemeden önce ürünlerden birini çıkarın.