5KSM7990XEWH - 859701101030

3 renk sunulmaktadır, White

Guarantee_1Y

Avantajlar ve faydalar

Tamamen metal gövde yapısı

Sağlam ve dayanıklı yapı, yüksek hassasiyetli metal dişlilere ve metal kontrol düğmelerine sahiptir.

1,3 BG yüksek verimli motor

Sessiz ve güçlü, doğrudan tahrikli.

Büyük miktarlarda yiyeceği kolayca hazırlar

Kaldırılabilir kase yapısı ağır yükler ve kolay temizleme için idealdir.

6,9 L paslanmaz çelik kase

Büyük miktarlarda yiyecek için sağlam saplı kase.

Orijinal dönme hareketi

Hızlı ve etkili karıştırma.

Kablo koruyucu ve durdurma düğmesi

Ticari ortamda daha fazla güvenlik sunar.

Küçük ambalajlarda güç

KitchenAid Profesyonel Stand Mikser, daha büyük kapasiteli profesyonel stand mikserlere göre daha kompakt olan boyutu göz önünde bulundurulduğunda en güçlü ünitelerden biridir. Motor 1,3 BG'ye sahiptir.Taşıması kolaydır

Yemek dağıtım hizmeti verenlerin etkinliklere götürmesi için idealdir. Çalışma ortamınız değişmeye devam ederken esneklik çok önemlidir. Mutfağınız açık mı? Sorun değil! Stil standart olarak sunulur.Kaldırılabilir kase yapısı

Kaldırılabilir kase yapısı, daha büyük zemin tipi karıştırıcılarında olduğu gibi, malzemeleri kolayca doldurmanızı sağlar; mikserlerin başlığını eğmenize gerek olmadığından malzeme kaybı olmaz.Kutuda
neler var?

6,9 L Paslanmaz Çelik Kase

Cilalı ve paslanmaz 6,9 L çelik kase, kolayca saklanmasını sağlayan profesyonel stilde bir sapa sahiptir. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Çıkarılabilir Dökme Oluğu

Çift amaçlı şeffaf plastik aksesuar, malzemeleri düzgün bir şekilde dökmenize yardımcı olur ve ayrıca sıçramayı önler. Bulaşık makinesinde yıkanmaz.

Eliptik 11 Telli Çırpma Teli

Paslanmaz çelik 11 telli çırpıcı, kasede kullanılan alanı en üst düzeye çıkarmak için elips şeklinde tasarlanmıştır. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Powerknead Spiral Hamur Çengeli

Paslanmaz çelik PowerKnead Hamur Çengeli, 6,9 L geniş Kasede kullanılan alanı en üst düzeye çıkarır. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Düz Çırpıcı

Paslanmaz çelik Düz Çırpıcı, geniş 6,9 L Kasede kullanılan alanı en üst düzeye çıkarır. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Prev
Next

6,9 L PROFESYONEL STAND MİKSER 5KSM7990X

Doğrudan tahrikli bu verimli motor sayesinde, hem sessiz hem de güçlü bir şekilde çalışır, ağır yükler için idealdir ve büyük miktarda malzemeyle kolaylıkla çalışabilir. Tamamen metal gövdesi, hassasiyeti yüksek metal dişlileri, kablo koruması ve durdurma anahtarı sayesinde, ticari ortamlarda da stabilite, dayanıklılık, sağlamlık ve güvenliği sağlar.

Teknik Özellikler


Genel Özellikler

Model 5KSM7990X

Teknik Özellikler

Elektrik gücü (W) 325
Motor tipi DC (Direct Current)
Beygir gücü 1.3
Gerilim (V) 220-240
Frekans (Hz) 50/60
Elektriksel bağlantı derecesi (W) 325
Maks. dönüş hızı 200
Minimum dönüş hızı 40
Önerilen azami un 2.2
Gövde malzemesi Zinc
Kablo uzunluğu 120
Elektriksel hız kontrolü Evet
Ürünün yüksekliği (mm) 419
Ürünün genişliği 287
Ürünün derinliği (mm) 370
Ambalajlı ürünün yükseliği 500
Paketlenmiş ürünün genişliği 345
Ambalajlı ürünün deriniği 440
Kase tipi Stainless steel
Net ağırlık (kg) 13
Brüt ağırlık (kg) 16.66
Tart hamuru için un miktarı (kg) 1.15
Yumurta akı 19
Maks. krem şanti (L) 1.9
Kek (kg) 4.5
Ekmek hamuru (sert mayalama hamuru = %55 emme oranı) 3.8
Patates püresi (kg) 3.6
Kurabiye (standart çap: 5.1 cm) 168

Stand mikserler

Belgeler ve kayıt

Garanti

Garanti

Tüm KitchenAid Küçük Ev Aletleri, müşterileri üretim hatalarına karşı koruyan bir garanti ile sunulmaktadır.

Bazı ürünlerde, KitchenAid özel koşullar uygulayabilir.Buradan indireceğiniz pdf belgesi ile yasal ve akdi garantinin genel koşullarını inceleyebilirsiniz.

GARANTİYİ İNDİRME

Kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu yeni cihazınız hakkında bilmeniz gereken her şeyi içermektedir. Cihazınızla çok kısa sürelerde pişireceğinize dair söz veriyoruz!

İndir

Ürününüzü kaydedin

KitchenAid ev aletleri ile deneyiminizi iyileştirmek için ürününüzü kaydedin: özel teklifler ve promosyonlar, ipuçları, püf noktaları ve daha fazlası hakkında bilgi alın.

Hemen kayıt olun

Profesyoneller için KitchenAid

Garanti

Tüm KitchenAid cihazları garanti kapsamındadır. Herhangi bir sorun yaşayacak olursanız endişelenmenize gerek yok. Yanınızdayız.

Gönderi

Ekonomik veya ekspres teslimat arasından seçiminizi yapın. Cihazınızı takip edebilmeniz için size bir onay ve referans numarası göndereceğiz.

Satış sonrası

Alışverişinizden memnun kaldığınızdan emin olmak istiyoruz. Satış sonrası ekibimizle 00800 381 04026 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

İadeler

Herhangi bir nedenle bir üründen memnun kalmazsanız ürünü 14 gün içinde orijinal ambalajında bize iade edebilirsiniz.
Belgeler
NSF BELGESİ
Günümüzün en saygın bağımsız ürün test kuruluşlarından biri olan NSF tarafından test edilmiştir. Sertifikalı ürünler, kamu sağlığını korumak için uygulanan katı standartlara uygundur. Ürün testleri ve malzeme analizlerinden, habersiz yapılan tesis denetimlerine kadar her açıdan kapsamlı değerlendirmeler yapılmıştır.
IEC BELGESİ
Tüm elektrik, elektronik ve ilgili teknolojiler için Uluslararası Standartları hazırlayan ve yayınlayan dünyanın önde gelen kuruluşu olan IEC (Uluslararası Elektroteknik Komisyonu) tarafından onaylanmıştır. Ürünler güvenlikten elektrik gücüne ve yangına karşı dayanıklılığa kadar her alandaki gereksinimleri karşılar.

KitchenAid tutkularınızı destekler

Restoranlar ve fırınlar mı? Olağanüstü standartlarımıza göre bile çalışması zor ortamlardır. KitchenAid Pro Serisi de bu yüzden doğdu. Mutfağınızda kendinizi geliştirirken yanınızda olan marka artık işinizi büyütürken de yanınızda olacak.

KitchenAid Pro ekipmanı NSF sertifikalıdır. Uzun ömürlü motorlarımız ve bulaşık makinesinde yıkanabilen paslanmaz çelik aparatlarımız da eklendiğinde, tutkunuzu desteklemek için ihtiyacınız olan her şeye sahip olacaksınız.

İstek Listem

İstek listenizi kaydetmek için oturum açmış olmalısınız.

Hesabınızı girin

Lütfen başka bir ürün seçin

Karşılaştır

Ürünleri karşılaştır

En fazla 3 ürün satın alabilirsiniz. Lütfen başka bir ürün eklemeden önce ürünlerden birini çıkarın.