5KSM3311XEBM - 859701401480

6 renk sunulmaktadır, Matte black

Guarantee_5Y

Her şeyi yapın

Mutfağınızdaki en hünerli aygıt

DERT ETME,
YOĞUR GİTSİN

Hamur çengeli her tür hamuru yoğurmak için mükemmeldir. Makarna, pizza ekmek yapımında kullanın.

ÇIRPIN GİTSİN

Karışımlarınızı havalandırmak istediğinizde tel çırpıcıyı kullanın.

KESİNLİKLE EN İYİSİ

Düz çırpıcı daha yoğun karışımların üstesinden gelir ve patates püresinden şekerli karışımlara kadar her şey için doğru kıvamı tutturmanızı sağlar.

Hayatınıza uyum sağlar

3,3 L Stand Mikser, stand mikserimizi seven ama mutfağı küçük olan ya da mutfağını paylaşan kişiler için çok tertipli bir çözümdür. Sıkışık bir alanda çalışıyorsanız veya kolay saklamanız gerekiyorsa bu model tam size göre.İşlevsel eğlence

9 farklı renkte şık, yuvarlak eğik kafalı tasarımımızla sizin için mükemmel mikseri bulacaksınız.Şık, kullanımı kolay ve çabuk temizlenir. Kullanıcı kılavuzuna göz atmakla zaman harcamak yerine ekmek ve yemek pişirmeye daha fazla zaman ayırın.

Şık, kullanımı kolay ve çabuk temizlenir. Kullanıcı kılavuzuna göz atmakla zaman harcamak yerine ekmek ve yemek pişirmeye daha fazla zaman ayırın.

Çevirin

Standa mikserimizin orijinal düzlemsel hareketi sayesinde karışımınıza malzeme eklemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Zahmetsiz çalışma ve yüksek kaliteli sonuçlar bir arada.Çırpıcı bir yönde dönerken teli bunun aksi yönünde döner ve malzemeleri sürekli olarak kasenin ortasına doğru toplar.

Çırpıcı bir yönde dönerken teli bunun aksi yönünde döner ve malzemeleri sürekli olarak kasenin ortasına doğru toplar.

Evladiyelik

Stand mikserlerimiz en dayanıklı malzemelerden üretilmiş olduğundan malzemeleri bunların içine koyarak (ya da ekleyerek) dilediğiniz tarifi hazırlayabilirsiniz. Hangi yemek tarifi stand mikserinizi zorlayabilir?Stand mikserlerimiz en yapışkan karışımlardan en sert hamurlara kadar her şeyin üstesinden gelebilir. O halde çekinmeyin. Stand mikserinize bir görev verin.

Stand mikserlerimiz en yapışkan karışımlardan en sert hamurlara kadar her şeyin üstesinden gelebilir. O halde çekinmeyin. Stand mikserinize bir görev verin.

Kutuda neler var?

3,3 L Paslanmaz Çelik Kase

Kulpsuz zımparalanmış paslanmaz çelik kase. Bulaşık makinesinin üst rafında yıkanabilir.

Tel Çırpıcı

Paslanmaz çelik 6 telli çırpıcı, daha büyük miktarlardaki karışımı daha küçük hacimli karışımlar kadar çabuk ve kolay çırpmanıza olanak sağlayan oval bir şekle sahiptir.

Hamur Çengeli

Ekmek, pizza ve makarna hamuru gibi mayalı hamur karıştırmak ve yoğurmak için kullanılır. Yapışmaz naylon kaplamalı alüminyum. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Düz Çırpıcı

Normal veya kek, dondurma, şekerli karışımlar, kurabiyeler ve püre gibi ağır karışımlar için kullanılır. Yapışmaz naylon kaplamalı alüminyum. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Prev
Next

Bu stand mikser ne boyda?

3,3 L Stand Mikseri serideki diğerleri ile karşılaştırın3,3 L STAND MİKSER 5KSM3311X

Demirden yapılmış olan ve tüm aksesuarları ile birlikte sunulan bu ‘küçük ancak güçlü’ mikser, oldukça güzel yeni renklerde sunulur! KitchenAid Stantlı Mikser, “dönüş hareketi” ile bir efsane haline gelmiştir; bu özel mühendislik sürecinde çırpıcı çırpma işlemi yaparken bir yönde çevrilir ancak diğer yönde döner. Bu hareket, malzemeleri kasenin merkezine iterek ticari markamız haline gelen sonuçları oluşturur; güzel karışımlar ve hamurlar. Bu yeni Mini Mikser, en az ağabeyi 4,8 L Stantlı Mikser kadar çok yönlüdür, aynı tarifleri bir miktar daha az malzemeyle hazırlayabilir ve kent yaşamı için ideal boyuttadır. Daha fazla bilgi... Döküm demir yapısı sayesinde sağlam ve güvenilirdir; güçlü motoru eklenti ve aksesuarları kusursuz performansta çalıştırır. Kapkeklerden brownie’lere, simit ve hamburgerlere kadar birçok tarifi bu mini ancak güçlü aletle hazırlayabilirsiniz! Yemek pişirmek çok kademeli bir süreç olduğundan, Artisan Stantlı Mikserler en çok yönlü aletler olarak tasarlanmıştır. Birçok eklenti ve isteğe bağlı aksesuar, tek bir çok amaçlı göbeğe bağlanır. Bu da kıyma hazırlamanıza, sebze dilimlemenize, makarna açmanıza ve kesmenize, sıkma, doğrama ve işleme süreçlerini gerçekleştirmenize olanak tanır; Mini Stantlı Mikseriniz gerçek bir çalışma istasyonuna dönüşür! Göbek kısmı mevcut durumda sunulan tüm klasik Stantlı Mikser eklentilerine uyar. Kapat

Teknik Özellikler


Genel Özellikler

Model 5KSM3311X

Teknik Özellikler

Elektrik gücü (W) 250
Motor tipi DC (Direct Current)
Beygir gücü 0.22
Gerilim (V) 220-240
Frekans (Hz) 50/60
Elektriksel bağlantı derecesi (W) 250
Maks. dönüş hızı 200
Minimum dönüş hızı 40
Önerilen azami un 0.7
Tek dokunuşla hız artırma 40
Gövde malzemesi Zinc
Kablo uzunluğu 120
Elektriksel hız kontrolü Evet
Ürünün yüksekliği (mm) 312
Ürünün genişliği 198
Ürünün derinliği (mm) 312
Ambalajlı ürünün yükseliği 384
Paketlenmiş ürünün genişliği 406
Ambalajlı ürünün deriniği 262
Kase tipi Stainless steel
Net ağırlık (kg) 6.5
Brüt ağırlık (kg) 8.3
Yumurta akı 8
Kek (kg) 1.8
Patates püresi (kg) 2
Kurabiye (standart çap: 5.1 cm) 60

Stand mikserler

Belgeler ve kayıt

Garanti

Garanti

Tüm KitchenAid Küçük Ev Aletleri, müşterileri üretim hatalarına karşı koruyan bir garanti ile sunulmaktadır.

Bazı ürünlerde, KitchenAid özel koşullar uygulayabilir.Buradan indireceğiniz pdf belgesi ile yasal ve akdi garantinin genel koşullarını inceleyebilirsiniz.

GARANTİYİ İNDİRME

Kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu yeni cihazınız hakkında bilmeniz gereken her şeyi içermektedir. Cihazınızla çok kısa sürelerde pişireceğinize dair söz veriyoruz!

İndir

Ürününüzü kaydedin

KitchenAid ev aletleri ile deneyiminizi iyileştirmek için ürününüzü kaydedin: özel teklifler ve promosyonlar, ipuçları, püf noktaları ve daha fazlası hakkında bilgi alın.

Hemen kayıt olun

Çok daha fazlasını yapabilirsiniz

Yaratıcılığınızı ortaya çıkarın ve içinizdeki gerçek şefi özgür bırakın

AKSESUARLARA GÖZ ATIN

Diğer
stand mikserleri mi
merak ediyorsunuz?

STAND MİKSERLERİMİZİ KEŞFEDİN

Gurmelerden ilham almak mı istiyorsunuz?

TÜM TARİFLERE GÖZ ATIN

İstek Listem

İstek listenizi kaydetmek için oturum açmış olmalısınız.

Hesabınızı girin

Lütfen başka bir ürün seçin

Karşılaştır

Ürünleri karşılaştır

En fazla 3 ürün satın alabilirsiniz. Lütfen başka bir ürün eklemeden önce ürünlerden birini çıkarın.