5KCM1209EOB - 859711580720

4 renk sunulmaktadır, Onyx black

Guarantee_2Y

Spiral damlatma başlığı

Miktar göstergesi ve Miktar tablosu

Tekrar kullanılabilir altın renkli kalıcı filtre

Programlanabilir sıcak tutma plakası

Lezzetli demleme kahveyle hayatınızı kolaylaştırın

Olağanüstü demleme kahve makinesi ile kahve sanatınızı mükemmelleştirin. Günün her saati lezzetli kahve yapmak çok kolay.

Tüm aromayı çıkarın

Benzersiz 29 delikli spiral damlatma başlığı, olağanüstü lezzeti garanti eder. Bu, kahve çekirdeklerini eşit derecede doygun hale getirir.

Tahmin yürütmeyi bırakın!

Yeniden kullanılabilir filtre üzerindeki kullanışlı miktar göstergesi ve su haznesi üzerindeki miktar tablosu sayesinde her seferinde doğru miktarı elde edin. İşi şansa bırakmayın.

Gece-gündüz kullanıma hazır

24 saatlik program ve basit LCD ekranla kontrolü elinize alın. Kullanımı kolaydır ve karmaşık menülerde gezinmeniz gerekmez.

Güçlü, daha güçlü, en güçlü

Değişken demleme yoğunluğu seçicisinin yardımıyla istediğiniz aroma yoğunluğunu belirleyin. Kahvenizi sabahki ruh halinize uygun hale getirmek için tek bir düğmeye basmanız yeterlidir.

Beklemenize gerek yok

Şimdi bir bardak kahveye mi ihtiyacınız var? Deneyin! "Durdurma ve dökme" özelliği, demleme tamamlanmadan karafı çıkarmanıza ve kahveyi fincana dökmenize olanak tanır.

İş veya dinlenme günleri için farklı seçenekler

İki otomatik kahve hazırlama programı ayarlama seçeneği sayesinde yoğun günler ve evde geçirdiğiniz günler için ayrı ayrı bir rutininiz olabilir.

Harika bir cihazla tanışın!

Bu mükemmel cihaza sahip olun. Modern ve zarif estetiğiyle mutfağınıza yepyeni bir hava katacak. Ayrıca, cam karafın dökme ağzı tasarımı, kahvenizi damlama ve dökülme riski olmadan her boyut ve şekildeki fincana rahatça doldurmanızı sağlar.Sizin zevkiniz, sizin ruh haliniz

İster capcanlı hissediyor, ister yataktan çıkmak istemiyor olun, demleme kahve makinemiz her ihtiyacınıza uygun. Kahve çekirdeklerinizin yoğunluğunu ve homojen dağılmış suyu seçerek aromanın tam da istediğiniz gibi olmasını sağlayabilirsiniz.Sabahtan Akşama

İster sabahları yoğun bir fincana ihtiyacınız olsun, ister akşamları hafif kafeinsiz bir demleme kahveyi tercih edin, kahve zamanını kendiniz belirleyin. Bir ara verip kahve keyfinin tadını çıkarın.Kutuda neler var?Kutuda neler var?

Benzersiz dökme ağzı tasarımına sahip, kapaklı, 1,7 L karaf

Özel olarak tasarlanan karafımız sayesinde kahveyi her boyuttaki bardaklara kolayca dökebilirsiniz.

Benzersiz, 29 delikli damlatma başlığı

Kahve çekirdeklerini eşit derecede doygunlaştırmak için idealdir. Acı kahveye elveda deyin!

Miktar göstergeli yeniden kullanılabilir altın renkli kalıcı filtre

İstediğiniz aromayı elde etmek için tam olarak ne kadar kahveye ihtiyacınız olduğunu öğrenin. Bu filtre, kahvenizi mükemmel hale getirmenize yardımcı olan bir miktar göstergesine sahiptir.

Miktar tablosu bulunan çıkarılabilir su haznesi

Kolayca tekrar doldurmak için su haznesini çıkarın. Miktar tablosu, hazırladığınız kahve miktarı için tam olarak ne kadar suya ihtiyacınız olduğunu bulmanıza yardımcı olur.

Prev
Next

1,7 L DEMLEME KAHVE MAKINESI 5KCM1209

12 fincan kapasiteli KitchenAid Demleme Kahve Makinesi, her seferinde lezzetli kahve yapmanızı sağlar. Tam istediğiniz kahve lezzeti ve aromasını size sunmak için tasarlanmış bu kahve makinesi, kahvenizi kolayca hazırlamanıza olanak tanır. 29 delikli benzersiz Spiral Damlatma Başlığı, ideal demleme işlemi için kahve çekirdeklerini suyla eşit bir şekilde buluşturur ve mükemmel kahve lezzeti sunar. Değişken demleme yoğunluğu seçici, normal veya yoğun kahve seçenekleri arasından seçim yapmanızı sağlar, böylece tam istediğiniz lezzete ulaşırsınız. Daha fazla bilgi... Miktar göstergeli yeniden kullanılabilir altın rengi filtre ve miktar tablosuna sahip çıkarılabilir su haznesi sayesinde her zaman istediğiniz lezzetli ve dengeli sonuçlara ulaşabilirsiniz. Cam karafın benzersiz dökme ağzı tasarımı, kahvenizi damlamalar ve dökülme riski olmadan her boyut ve şekildeki fincana rahatça doldurmanızı sağlar. İki adet otomatik programlama seçeneği bulunan bu demleme kahve makinesiyle kahvenizi dilediğiniz zaman demleyebilir ve günün her saatinde kahvenizi hazırda tutabilirsiniz. """"Durdurma ve dökme"""" özelliği, demleme işlemi tamamen bitmeden önce kendinize bir fincan kahve alabilmenizi sağlar. Ardından programlanabilir sıcak tutma plakası, kahvenizi 40 dakikaya kadar dilediğiniz sıcaklıkta tutar. Sabahları biraz daha zamana ihtiyaç duyanlar için mükemmel. Modern ve şık bir tasarıma sahip olan KitchenAid Demleme Kahve Makinesi, mutfağınızda mükemmel durur. Kahvaltıda keyfini çıkarabileceğiniz en yeni özellikler için bu ürünü Design Collection ekmek kızartma makinemizle bir arada satın almaya ne dersiniz?. Kapat

Teknik Özellikler


Genel Özellikler

Model 5KCM1209

Teknik Özellikler

Akım (A) 4,8
Bağlantı derecelendirmesi (W) 1100
Gerilim (V) 220-240
Frekans (Hz) 50/60
Ürünün yüksekliği 364
Ürünün genişliği 182
Ürünün derinliği 340
Su kapasitesi 1.7
Ambalajlı ürünün yüksekliği 437
Ambalajlı ürünün genişliği 249
Isınma Warming tray
Ambalajlı ürünün derinliği 404
Net ağırlık (kg) 3.3
Brüt ağırlık (kg) 4.4

Kahve makineleri

Belgeler ve kayıt

Garanti

Garanti

Tüm KitchenAid Küçük Ev Aletleri, müşterileri üretim hatalarına karşı koruyan bir garanti ile sunulmaktadır.

Bazı ürünlerde, KitchenAid özel koşullar uygulayabilir.Buradan indireceğiniz pdf belgesi ile yasal ve akdi garantinin genel koşullarını inceleyebilirsiniz.

GARANTİYİ İNDİRME

Kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu yeni cihazınız hakkında bilmeniz gereken her şeyi içermektedir. Cihazınızla çok kısa sürelerde pişireceğinize dair söz veriyoruz!

İndir

Ürününüzü kaydedin

KitchenAid ev aletleri ile deneyiminizi iyileştirmek için ürününüzü kaydedin: özel teklifler ve promosyonlar, ipuçları, püf noktaları ve daha fazlası hakkında bilgi alın.

Hemen kayıt olun

Farklı bir şeye mi ihtiyacınız var?

KAHVE MAKİNELERİMİZİ KEŞFEDİN

Mükemmel bir kahvaltıya hazır olun!

EKMEK KIZARTMA MAKİNELERİMİZİ KEŞFEDİN

Gurme lezzetler için ilham almak mı istiyorsunuz?

TÜM TARİFLERE GÖZ ATIN

İstek Listem

İstek listenizi kaydetmek için oturum açmış olmalısınız.

Hesabınızı girin

Lütfen başka bir ürün seçin

Karşılaştır

Ürünleri karşılaştır

En fazla 3 ürün satın alabilirsiniz. Lütfen başka bir ürün eklemeden önce ürünlerden birini çıkarın.