5KCM0402EOB - 859790801020

2 renk sunulmaktadır, Onyx Black

Guarantee_2Y

540 ml termos.

BİREYSEL KAHVE MAKİNESİ 5KCM0402

Piyasada birçok evde kullanıma özgü kahve makinesi olsa da bu usta ve modern tezgah üstü demle ve git modelimiz gibisini bulmak imkansız. KitchenAid Bireysel Kahve Makinesi, makineye tam olarak oturan bir entegre kahve kupasına (540 ml kapasiteli) sahiptir. Kahvenizi doğrudan bu kupaya ya da en sevdiğiniz fincana demleyebilirsiniz. Modern, şık kupa, zımparalanmış paslanmaz çelik ve yumuşak kulplu kauçuk kılıf ile ellerinizi ısıya karşı korur. Ergonomik bir kapak ile içeriğin dökülmesi önlenir. Daha fazla bilgi... Kapak sızdırmazlık sağlamadığından dolu kupalar her zaman dikey olarak tutulmalıdır. Akıllı mühendislik ve elektronik sıcaklık kontrolü ile sıcak su sabit sıcaklıkta kalır. Optimize edilmiş filtreli demleme teknolojisi, filtreli kahvenizi harika bir şekilde ortaya çıkarır ve bu şekilde zengin aromalı kahvenizin tadını çıkarabilirsiniz. Zarif hatlara sahip su haznesi (480 ml) kolaylıkla çıkarılabilir ve doldurulabilir. Çevre dostu kahve tutkunları, Bireysel Kahve Makinesinin kağıtsız demleme sistemini oldukça beğenecektir: yıkanabilir paslanmaz çelik filtre ile artık kağıt filtrelere ihtiyacınız yok. Ayrıca, kağıt fincan kullanmadığınızdan çevre üzerindeki etkinizi de en aza indireceksiniz. İster işe gidiyor, ister parkta yürüyor olun, artık kaliteden ödün vermenize gerek yok; lezzetli kahvenizi gittiğiniz her yere götürerek gününüzü iyileştirebilirsiniz. Kapat

Teknik Özellikler


Ticari kod 5KCM0402EER
Gerilim (V) 220-240
Frekans (Hz) 50/60
Ürünün yüksekliği 395
Ürünün genişliği 165
Ürünün derinliği 225
Su kapasitesi 0.54
Ambalajlı ürünün yüksekliği 223
Ambalajlı ürünün genişliği 307
Ambalajlı ürünün derinliği 433
Net ağırlık (kg) 2.72
Brüt ağırlık (kg) 4.16

Kahve makineleri

Belgeler ve kayıt

Garanti

Garanti

Tüm KitchenAid Küçük Ev Aletleri, müşterileri üretim hatalarına karşı koruyan bir garanti ile sunulmaktadır.

Bazı ürünlerde, KitchenAid özel koşullar uygulayabilir.Buradan indireceğiniz pdf belgesi ile yasal ve akdi garantinin genel koşullarını inceleyebilirsiniz.

GARANTİYİ İNDİRME

Ürününüzü kaydedin

KitchenAid ev aletleri ile deneyiminizi iyileştirmek için ürününüzü kaydedin: özel teklifler ve promosyonlar, ipuçları, püf noktaları ve daha fazlası hakkında bilgi alın.

Hemen kayıt olun

İstek Listem

İstek listenizi kaydetmek için oturum açmış olmalısınız.

Hesabınızı girin

Lütfen başka bir ürün seçin

Karşılaştır

Ürünleri karşılaştır

En fazla 3 ürün satın alabilirsiniz. Lütfen başka bir ürün eklemeden önce ürünlerden birini çıkarın.